Siis alkaako canal 1 tai 2 näyttämään nhl otteluita kun nhl kausi starttaa parin viikon päästä?
kiitos vastauksista.
Canal+ sport1 ja 2
3
724
Vastaukset
- Henkka83
NHL:n lähetysoikeudet siirtyneet Viasatille, alkaa näkymään uudella Viasat Hockey kanavalla.
- sepässe
Ja ESPN America näyttää 10 ottelua viikossa, heillä ne alkup. oikeudet on.
- ESPN ...
sepässe kirjoitti:
Ja ESPN America näyttää 10 ottelua viikossa, heillä ne alkup. oikeudet on.
Juuri niin ESPN America näyttää vähintään 10 ottelua viikossa ja ESPN America aukesi suurelle osalle Canal Digitalin asiakkaista, ilman lisämaksua.
Se hyvä puoli ESPN Americassa on, että matseja tullaan näyttämään tasapuolisesti, eikä vain sellaisia, missä pelaa iso joukko ruotsalaisia, kuten Viasatilla tulee todennäköisesti käymään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-599437Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain1367154Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1036652Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1804987- 1714779
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.983543- 1702451
- 662328
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1642283- 572097