käyn usein työpaikallasi ja olen sinuun niin ihastunut etten uskalla edes enää katsoa silmiisi..kumpa tietäisin mitä ajattelet minusta..
M-N
M-N
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
senkin mulkku mulkvisti
joko lemmikki eläimeni on oppinut kirjoittamaan tai sitten täällä mun kämpässä asuu joku josta en tiedä.
Missä päin?
Olen kyllä huomannut katseesi ja tunnen itse samoin.......... Oletkohan ihastukseni........
satakunta.olet kaunis ja mukava.mutta en oikein saa sinusta selvää välillä olet mukana tilanteessa ja aistin että välillämme saattaisi olla jotain...mutta toisina päivinä olet kuin et huomaisikaan minua.Olen niin ujo etten saa sanaa suustani vaikka minun tekisi mieli sanoa sinulle paljon.menen yksin kertaisesti lukkoon suu aukeaa mutta sieltä ei kuulu mitään.Olen kyllä ennenkin ollut naisten kanssa mutta ensimmäisen kerran nainen aiheuttaa minulle näin voimakkaan tunteen.
missä/miten näit ko. henkilön viimeksi tai jotain ulkonäköön liittyvää?? :)
keskiviikkona näin viimeksi.en ollut tekemisissä kanssasi mutta näit kyllä minut.näemme yleensä noin 2 kertaa viikossa joskus enemmänkin...tuntomerkiksi voin sanoa että hius tyylissäsi on tällä hetkellä jotain erikoista.
tainnut tärpätä. :)
hiukset sinulla on.
Pitkät sellaiset. Mitään erikoista niissä ei kyllä mielestäni ole. :D
jos muut kohdat osuivat ei kai se niin tarkkaa ole vaikka hiukset olisivat vähän erillaiset ; )
että pahatukkapäivä on jäänyt päälle?
on että en ole tällä hetkellä töissä missään. :) Eli työpaikalla ei ole törmätty.
kerros minkälaiset hiukset?oonko minä?
sanotaanko vaikka vielä vihjeeksi että hiuksesi ovat vaatineet monen tunnin valmistelun.
ei ole ravintola alaa mutta läheltä liippaa palvelu ammatti kysymyksessä aikaa on todella vähän siis palvelu alasta on kysymys