kenties kertoa mikä on tän kaiken tarkoitus?
Ehkei kannata edes pohtia, mutta...
Ehkei kannata edes pohtia, mutta...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
kerran syömään ja ne veivät turhat haihattelut mielestä. Ei täällä ole ketään minulle tuttua ja tunteeni ovat vain typerä pakkomielle. Pelkkiä yhteensattumia koska useat eri ihmiset ovat samanlaisissa tilanteissa.
Anteeksi lähentelyt, P. Nyt yritän pysyä tosissani poissa täältä.
mömmöjä???? Ei enää saa perääntyä, ookkonää ihan hullu?:)
lähentely:) Voit kyllä pyytää anteeksi sitten sitäkin:))))))))))))
et ole oikea henkilö. Rikkomukset mitä tein oli sähköpostiviestien lähettely ja kaksi kertaa ovikellon soittelu. Kummastakin paheesta olen parantunut. Viisi vuotta jo. Ainoa mistä minun tulee parantua, on haikailu hänen peräänsä, koska hän antoi jo minulle rukkaset kauan sitten. Pysymällä pois täältä se onnistuu.
Hei ja hyvää jatkoa.
hullu olen. Kauhea yksipuolinen ihastukseni teki vain pelkkää hallaa elämälleni. Sairastuin henkisesti, opiskelut jäi kesken ja jouduin palaamaan hanttihommiin, maine meni. Ja kaikki oli omaa syytäni.
Kumpa kuolisin pois.
olen mielenterveyongelmainen köyhä vanha ukko ja olen pahoillani eräälle P:lle että ahdistelin häntä niin kauan. Hän ei tehnyt mitään väärin. Vika oli yksin minussa ja olen nyt ymmärtänyt että tunteet olivat yksipuolisia.
Kaiken tarkoitus on...... numero 42
105????????????????????????????????????????