Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Udinesen voitolla tulossa mielettömät rahat

61 Xerez - Deportivo 2 2,00
63 Villarreal 1 - Real Madrid 2 2,55
80 Hull - Everton 2 1,85
75 Udines - Milan 1 2,80

Kerroin 26,42
Panos 100€

Mahdollinen voitto 2642€
7117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Vittu jos Udinese ei hoida niin...

Xerez - Deportivo 0-3 FT
Villarreal - Real Madrid 0-2 FT
Hull - Everton 0-3 kesken
Udinese - Milan 1-0 kesken

Nyt jännittää pirusti...

Äänestä

Vitun loistavaa, nappisuoritus! Näit sais tulla lisää :), viime aikoina ainoastaan 200-1000€ mut nyt tuli sit kunnon potti :).

Äänestä

Kerroin on 26,418 eli nyt tuli sulle laskuvirhe jälkipeleissäsi...

Äänestä
  • Mikä siin on Teppo ettet pysty iloitsemaan muiden puolesta?

    Äänestä

  • Teppo kuumeisesti yksiössään otti taskulaskimen käyttöön ja mielessään Teppo hoki "ei toi jättipotti ole mahdollista" kjäh kjäh! Teppo pelaa euron panoksilla ja voittaa ainoastaan 20-30€ voittoja silloin tällöin tai tarkennetaan tosi harvoin. Tepon kateus paistaa jälleen todella kauas, yrittihän Teppo aikanaan syyttää Monariveikkoa väärentämisestä, mutta se päättyi Tepon anteeksi pyytämiseen ja uskomatonta oli, että se tosiaan pyysi anteeksi Monivetopalstalla kjäh kjäh! Kuka ois uskonut, että Teppo myöntää olleensa väärässä? Ja nyt jostain syystä se silti väittää Monariveikkoa väärentäjäksi. Kuka tosta pikkumiehestä ottaa selvää, varsinkin kun se lutkuttaa munia ja polttaa munankarvasätkiä kjäh kjäh!

    Huomio! Jos joku täällä voittaa uudestaan parin tonnin jättipotteja, niin voitte olla varmoja siitä, että Teppo tulee "Sherlock Holmesina" paikan päälle kjäh kjäh!









    Muhahahahahaa! Päivän naurut... kjäh kjäh!

    Äänestä

  • reima3 kirjoitti:

    Teppo kuumeisesti yksiössään otti taskulaskimen käyttöön ja mielessään Teppo hoki "ei toi jättipotti ole mahdollista" kjäh kjäh! Teppo pelaa euron panoksilla ja voittaa ainoastaan 20-30€ voittoja silloin tällöin tai tarkennetaan tosi harvoin. Tepon kateus paistaa jälleen todella kauas, yrittihän Teppo aikanaan syyttää Monariveikkoa väärentämisestä, mutta se päättyi Tepon anteeksi pyytämiseen ja uskomatonta oli, että se tosiaan pyysi anteeksi Monivetopalstalla kjäh kjäh! Kuka ois uskonut, että Teppo myöntää olleensa väärässä? Ja nyt jostain syystä se silti väittää Monariveikkoa väärentäjäksi. Kuka tosta pikkumiehestä ottaa selvää, varsinkin kun se lutkuttaa munia ja polttaa munankarvasätkiä kjäh kjäh!

    Huomio! Jos joku täällä voittaa uudestaan parin tonnin jättipotteja, niin voitte olla varmoja siitä, että Teppo tulee "Sherlock Holmesina" paikan päälle kjäh kjäh!









    Muhahahahahaa! Päivän naurut... kjäh kjäh!

    Teppohan nyt on ainut, jonka yli tonnin potteja täällä on näkynyt. Teppo on juhlinut sellasia monarivoittoja tässä hiljattain,että oikein hirvittää.

    Äänestä

Mutta 500 € panos............

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yks vaan kirjoitti:

61 Xerez - Deportivo 2 2,00
63 Villarreal 1 - Real Madrid 2 2,55
80 Hull - Everton 2 1,85
75 Udines - Milan 1 2,80

Kerroin 26,42
Panos 100€

Mahdollinen voitto 2642€

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu