Onko tuo aivan oikea nimi tuolle kaupalle kun huutoja pitää ostaa esim 1€ hinnalla saa 4 huutoa ja korotus on 1 sentti jos huutajia on paljon niin 4 huutoa ei riittäne??
Senttihuutokauppa
3
1159
Vastaukset
- täysin uuta, vai postimyynnissäö jo 3-4 asiakasta nähnyttä ?
Mutta ei kai kukaan järkevyyden takia sieltä osta,
pelinhimo on kyseessä, vai olenko oikeassa.- .
ei kai.
- Se on fiksua se
Ainakin fiksussa huudossa sanotaan, että 1 huuto = 4 huutopistettä, silloin se maksaa euron.
Mutta kun cashbask lupaa takaisin 8 huutoa, niin se ei kuitenkaan anna 32 huutopistettä, vaikka niin sen kuuluisi mennä.
Siellähän on eriarvoisia huutokohteita joissa huutoon tarvitaan 1 piste ja kalleimmassa 3 pistettä. Kaikissa luokissa luvataan kuitenkin cahbackissa huutoja eikä huutopisteitä, mikä on täysin väärin.
Eivät suostu korjaamaan virhettään eivätkä myöskään korjaa sivulla tiedotuksiaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",94023Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al1423557Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/922233Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1411878- 1321856
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee361776Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1131429- 1381415
"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551206Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?
Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka1641145