aminin pää jää nykiin perjantaina samalla lailla verkkoihin kuin fight night pelissä.
eli macklin voittaa tyrmäyksellä tko 4erä.
eli macklin voittaa tyrmäyksellä tko 4erä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Katso" jyy tuupista" vastustajan otteluja. Alakertaan kaveri pommittaa koko ajan taukoamatta.
Veikkaan: Amin tyrmätään 2.erässä. Amin on hidas.Katsokaa varjonyrkkeilyä,siitä puuttuu NOPEUS/räjähtävyys täysin.Ihmettelen miten yleensä annetaan edes kameroitten näyttää niin hidasta työskentelyä,puhun edelleen varjonyrkkeilystä.Työntöjä ei lyöntejä.Korjattavissa oleva asia.Katsokaa eurosportin lähetyksiä ja seuratkaa miten kädet käy varjonyrkkeilyssä maailman huipuilla.
Samaa mieltä varjonyrkkeilyn hitaudesta, mutta eri mieltä korjattavuudesta. Kysymys on geeneissä olevasta lihas-hermotusasiasta eikä ole mitään tehtävissä tuon suhteen.
Aminhan tämän häviää kuten itsekin pelkäsi tv-haastattelussa.
Toivotaan silti parasta.
Varjo nyrkkeilyssä aloitetaan hitaasti sitten vähän nopeampi. En luule että Amin tai kenenkään Ammattinyrkkeilijän varjonyrkkeily on noin Hidas. Sun veikkaus oli niin lähellä Amin tyrmättin ensimäisessä erässä. Damn i wanted Amin to bring that Damn title Back To Finland. :).
Olen nähnyt ko. herran pitempijaksoista varjonyrkkeilyä,se on kokonaisuutena hidasta ja jäykkää.Netistä näät huippujen harjoittelua,niin salilla kuin kehässä,mene katsomaan se on nautittavaa. Tarkkaile erityisesti yläkropan liikkumista ja väistöjä,jotka ovat yhtä tärkeitä kuin omat iskut. Raskaansarjan 11 erää kestävässä ottelussa saatiin lyötyä vastustajaan 331 osumaa,johan siinä on "aivot pihalla" vaikka osa olisi vartaloiskuja. Vielä on kuitenkin olemassa harjoitusmenetelmiä,millä nopeutta pystytään harjoittelemaan ja syntyy jopa hyviä tuloksia. no
Itse veikkaan myös, että Aminille tulee noutaja jo neljännessä erässä. Aminin vastustajakin uhosi samaa haastattelussa. Pelottaa jo katella matsia..