hei oisin kysyny sellasta kun joku koskee mun klitorikseen tai itsekosken niin aluks se tuntuu ihan hyvältä mutta kun jonkin aikaa on tehnyt sitä esim sillain että hiplaa nopeemmin niin alkaa tuntua ihan kidutukselta että on pakko sanoa että lopeta ku en kestä enää.. kuuluuko sen tuntua tollasseelta? :S
klitoriksesta
meiii
31742
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei kuulu.
tuo naisten ilopilleri on herkkä ja konstikas vekotin:)
Ensinnäkin ei kannata hangata vain itse hupinappulaa vaan sen ympäristöä. kokeile itse millä alueella tuntuu parhaalta.vaihda aluetta/suuntaa/nopeutta/painetta jos alkaa tuntua epämukavalta.
Jos kuivuus on ongelma, kokeile aluksi vaikka omaa sylkeä.
Oman ruumiin tuntemiseen on vain yksi tie: sen tutkiskelu ja kokeilu.
Eli harjoittele!
Kun alat pitää siitä, pääset lopulta kokeilemaan lopullista oikotietä onneen.
Kun tiedät itse miten homma toimii voit kertoa kaverillesi mitä pitää tehdä.
Itse on tullut sormeiltua ja kieliteltyä naisia niin paljon etten voi syödä tuttikarkkejakaan ilman makeita muistoja.)
Onnea leikkeihin.
Niinhän sen pitäisi mennä, etttä mitä enemmän klittaa hipelöit, sitä suuremmaksi pitäisi nautinnon tulla. Aina ei käy näin. Harjoittele hellästi hyväilemällä ja etsi herkin paikkasi. Itse olen nuollut kymmeniä klittoja ja AINA on orgasmi saatu aikaan. Harjoittelemalla hyvä tulee!