Katso linkki tärkeäastä tuloksesta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Äänestys tulos tukee murskaavalla tuloksella Vanhasen eroa 70%, katso linkki.
Tulos on hyvä mutta kysely on mielestäni yksipuolinen, koska Vanhansen päänahka ei riitä muiden puolueiden rötöksiin. Vaan mielestäni on järjestettävä äänestys myös muiden puolueiden edustajien erosta ja se käy parhaiten uusilla eduskunta vaaleilla.
http://www.iltasanomat.fi/otakantaa/tulos.asp?gid=52218
Vanahanen EROAA!!!!!!!!!!!!!!
6
213
Vastaukset
- Late Lapista.
http://keskustelu.suomi24.fi/node/8496738
Erotetaan vaan !
Late Lapista.- Tulos!!!!!
Tässä on syy miksi pitää järjestää uudet vaalit. Mielenkiintoista olisi tietää mistä vihreitten rahoitus on peräisin, onko mahdollista että sielä on tukemassa "terroristit", vai onko silä pössyttely kauppasta peräisin rahoja, kun yhteen aikaan oli vihreät julkisuudessa pössyttelystä.
- KELAAN
Kyllä kansan on nyt pidettävä huoli siitä, ettei Vanhasta missään nimessä valita Kelaan Johtajaksi. Ei me tarvita rötöstelevää k...päätä viemään kansalaisten terveyteen liittyviä rahoja. Kuinka tämä asia pystytään estämään.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 100-0
Ei se Vanhanen sentään aivan idiootti ole, on se jotain oppinut ahti karjalaiselta, ei parane vastata ennenkuin tietää mistä puhutaan Suomessa, ei tainut vanhanen ottaa viinaa kuten ahti. Mutta se täytyy sanoa että Karjalainen voitti kyllä Vanhasen 100-0
http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2009/09/962350 Mut miks Katainen siivestää sitä ja vetää mattoa omien jalkojen alta? En tajuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle172444Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671619Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1091539Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A71507Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.451376Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell891347Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681336Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001204Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311107En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521076