Hallitus kannattaa avoimesti

Eikös ole luotettavaa toimintaa?

Olisi joku muu euroopanmaa kyseessä,olisi saman tien lentäneet pihalle kokosakki.
Jos suomessa edes rippeitä demokratiasta,niin kansanäänestys olisi pitänyt jo olla kyseisestä aiheesta.
Tässä on ÄÄRIPORVARIT sorvinääressä ja tyhmä kansa sivustaseuraajina.
278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

KYllä vain ja säätävät lakipykäliä sitä mukaa että petaavat itselle suojatyöpaikan valehtelun ja korruption lisäämiseksi.

Äänestä

meillä kokoomuksessa se on vakiintunut tapa,tuetaan ja saunotaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Korruptiota kirjoitti:

Eikös ole luotettavaa toimintaa?

Olisi joku muu euroopanmaa kyseessä,olisi saman tien lentäneet pihalle kokosakki.
Jos suomessa edes rippeitä demokratiasta,niin kansanäänestys olisi pitänyt jo olla kyseisestä aiheesta.
Tässä on ÄÄRIPORVARIT sorvinääressä ja tyhmä kansa sivustaseuraajina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu