Esa J seuraava lähtijä

pigprother

Käyttäytyy kuin joku viisivuotias pois ja heti.

9

571

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • noitavaino

      Ulos vaan Esa J ja ihan sen takia, että katsoo oikeudekseen saada mököttää ja kiukutella asioista ja pilata toistenkin olon sillä. Samat asiat ne muutkin joutuu kokemaan.
      Minna vois kanssa lähtee, täysin turha. Mitään keskustelua, mielioiteitä tms ei hänen suustaan kuulu, päiväkirjahuoneessa ei näy, eikä ole mitenkään muutoinkaan esillä, lukuunottamatta seksiä, josta jo kaikki on nähtykkin.

      • niin-niin,joo-o

        Nääh.Sampo joutaa lähtemään.Osakkeet laski ja pahasti poreallassessioiden jälkimainingin takia.Todella ikävää toimintaa,miten aina syyttää asioista muita ja itsensä kohottaa pulmuseksi.

        Ensin tyrkytti itseään Raksulle ja viertti sitten syyt tälle.

        Sitten tyrkyttää Ninolle,niin että vanhus meni ihan sekaisin.Sampo olisi voinut siirtää Ninon slummiin,jos koki tämän ahdistavaksí,mutta päättikin jättää samalle puolelle ja nyt sai senkin ulos. Sampo the Dick Teaser joutaa ulostautua seuraavaksi.


      • kasvattaja minäkin

        yksin yhdellä patjalla ja muut 3 slummilaista jakavat toisen patjan. Ei nouse ylös aamulla syömään vaikka kuulutus herätyksestä tuli jo ajat sitten. On niin pentu! Kiristelee niitä leukaperiään joka mutkassa. Kenen kasvattama tuo pojan jullikka on? En ihmettele että eukko karkas kun vielä pystyi....


      • Marko ulös!

        Katotko edes 24/7? et taida, Esaj on hyvin paljon äänessä ja yksi talon harvoista väripilkuista, mieluummin katson Esaj mökötyksiä kuin jotain Markoa joka puuskuttaa kaiken aikaa eikä äänessä paljoa ole.
        Muutenkin Esaj on hyviä juttuja ja pirteä persoona! Esaj plussaa.


      • lolololololol

        esa j käy, mut laittakaa nordicbet sivuilla esa a veto 100x kertoimella ja siihen 100e niin, äänestätte sen ulos niillä rahoilla ja jäätte viel voitolle :D


    • Kuitenkaan

      siellä kenelläkään olisi naama pysynyt peruslukemilla
      jos olisi joutunut kärsimään yhteisrangaistuksen, Asonko vai kenen.

    • raipe69

      Kitisee ja marisee ku teinityttö.Sen olis pitäny saada enemmän remmiä pienenä.

    • dd

      kuka pössö keksi tä pigprtotheri tekee enemmä vahinkoa ku tajuaa ja nuo soumalaiset tarttis 10tuntia tapakasvatusta päiväs onko kaiikki helsinkiläiset nykyään tommosia ja ravaako sielä 60 % väestä sosus rupee jurppi toi ohjelma mulla on vaimo filippineiltä ja toi antaa suomesta aika pöljäkuva filippiineille suoraan sanottuna meitä pidetää tyhminä en tajua kuinka tvstä voidaa näyttää alastonta miestä tgai naista tähä aikaa koko aja tai naimista kyl mäsen ymmärrä et naimista tulee tvstä mut jotai rajaa oon ite 27 enkä käsitä noita idiootteja takuulla saavat olla sosus loppu elämänsä mä en mun firmaan tollasia pöllöjä kaipaa ja kaikki mikä liittyy 6 kanavaan saattaa olla hintsusa et kannata jos tollasta paskaa näyttävät ja tärvelevät muitenki mainee

      • Opettele suomea.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä ominaisuutta arvostat eniten hänessä?

      Ihastuksessasi, rakkautesi kohteessa
      Ikävä
      191
      3155
    2. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      66
      2882
    3. Miksi mies kääntyy poispäin

      Ja teeskentelee, ettei näe minua, kun törmäämme vahingossa? 🫣
      Ikävä
      203
      2260
    4. Kerro kaivatustasi.

      1. Minkälainen koti 2. Ammatti 3. Ulkonäkö 4. Ikä
      Ikävä
      74
      1906
    5. Kysy jotain kaivatultasi

      Laita tunnisteet molemmista
      Ikävä
      102
      1803
    6. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      9
      1741
    7. Minkälaisesta seksistä

      haaveilet kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      108
      1595
    8. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      219
      1186
    9. Kai me nainen jollain tasolla tykätään

      Toisistamme kun tämä on kestänyt niin kauan
      Ikävä
      81
      1140
    10. Tarkkanäköisyys

      Oon muuten pirun hyvä huomaamaan asioita! Senhän sä varmaan kyllä jo tiesitkin.
      Ikävä
      95
      1099
    Aihe