Maalaisliitto

heittääkää jo viimein rottanne kuutamolle.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

.

vai joko helikpoteri vei sen mennessään

.

Äänestä

uskotaan sokeasti johtajaa. Vika on aina muissa. Omissa ei koskaan, ei voi olla. kepulaisista tulee mieleen ihan pohjoiskorealaiset, jotka luottavat aina siihen Suuren Johtajan seuraajakseen valitsemaan poikaansa.

Milloinkahan kepulaiset noin laajasti ottaen ymmärtävät, että maapallo ei pyöri kepun ympärillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jyrsijä kirjoitti:

heittääkää jo viimein rottanne kuutamolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu