Nimetön lausunto ja YLE yhdessä!Siinä jo luotettavuus huipussaan...
Lupa meni poikki. Katson vain muita kanavia. En vahingoissakaan Yleä.
Lupa meni poikki. Katson vain muita kanavia. En vahingoissakaan Yleä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ei ole muuta konstia vaikuttaa röyhkeän ylen toimiin kun tämä, LUVAT PYSTYYN
entistä enemmän.Rötösherrat kiikkiin.Kiitos YLE.
Tulevan mediamaksun kuitenkin maksat, katsoit tai et. Ellet nyt ole holhokki, mikä on varsin todennäköistä.
hallitus
tulevaisuudessakaan.
Sitä ei edes tule.
Yle pilkotaan pienemmiksi kokonaisuuksiksi. Osa kaupallistuu.
Ei enään näin isoa sossuTv:tä.
Ei Yle ole poliittinen järjestö, kuten nyt on .
kaveri on vannonut tulevansa oikeuteen , jos Vanhanen niin tahtoo. Eli ei muuta kuin oikeusjuttu vaan ja katsotaan kuka puhuu totta! Sillähän se selviää.
Ei Vanhanen uskalla oikeuteen lähteä timantinkovia toimittajia vastaan. Hentoa naista ja tämän kustantajaa vastaan kyllä lähdetään röyhkeästi, vaikka toinen kertoi vain omasta elämästään.
Samoin tv lupa tuli irtisanottua. Telkkari silti jäi, mutta minä en rahoita poliittisia ajojahteja, luulin eläväni demokratiassa jossa valta vaihdetaan vaaleissa.