Otatteko mulkun suuhun vielä sen jälkeen kun se on käynyt pillussa? Oma naiseni ei suostu ottamaan, ei ole edes maistanut miltä se maistuisi. Muuten kyllä ottaa loppuun asti suuhun ja imee taivaallisesti että spermat valuu suupielistä ja joskus jopa nieleekin ne.
Kertokaas maistuuko se oma pillu mielestänne pahalta, koska minun mielestä on aivan mahtavaa nuolla pillua, se kiihottaa minua yli kaiken.
Otatteko yhdynnän jälkeen suihin, entä anaalin jälkeen?
Kertokaas maistuuko se oma pillu mielestänne pahalta, koska minun mielestä on aivan mahtavaa nuolla pillua, se kiihottaa minua yli kaiken.
Otatteko yhdynnän jälkeen suihin, entä anaalin jälkeen?
Vastaukset 9
Vanhimmat
kyllä joskus olen ottanut, ei tuo ole pahalle maistunut. Jos mieheni niin haluaa, minä olen kyllä valmis, itseasiasssa varsin kiihottavaa.
Kyllä minä otan suihin sen jälkeen kun kalu on käynyt pillussa. Melkein samahan on että suuteleeko miestä kun hän on antanut ensin suuseksiä naiselle. Ei minusta se maku ole mitenkään ihmeellinen. Vakipartnerini ei suostu kyllä suutelemaan minua kun olen ottanut häneltä suihin ja niellyt spermat :(.
minä ainaki otan. Pussaillaan muutenki poikaystäväni kans sen jälkeen ku ollaan otettu suihin jommalta kummalta tai mulkku on käynyt pillussa...ei kait sinä mitään ihmeellistä ole. yleensä kiihottuneen pillun tuoksu on voimakkaampi kuin maku,naisesi varmaan luulee, et se maistuu pahalta! mutta oikeasti,jos joku maistuu pahalta niin se EI TODELLAKAAN ole oma pillu,vaan kuselta haiseva mulkku! miehet:peskää hyvin!!! jos mä maistan kusen, en sano sitä siinä tilanteessa,ettei tunnelma latistu,mut takuu varmasti annan kunnon kielarin jätkälle,et se saa maistaa saman!! jkäh jkäh ;)
Onhan ne miehetkin nipsuja.."Yäk, emmä voi suudella sua, kun oot ottanu multa suihin"...
Itse ei haittaa ko. tilanne..Yhtäsama asia mulle, jos mieheltä suihin ottaa..
Että sama se, vaikka hässitty olisikin..
jokaisen oma asia, ottaako, vaiko ei!
Kyrpä voi käydä montakin kertaa pillussa ja taas takaisin suuhun, sehän vain kiihottaa entisestään sekä miestä että itseäni :) Pepusta suuhun en ikinä ottaisi, ajatuskin on ihan liian kuvottava *yäk*
Ei pillu pahalle maistu (mutta ei se kyllä mitään suurta herkkuanikaan ole), kunhan se vain on puhdas. Sama koskee myös miehen värkkejä!!
kyllä yhdynnän jälkeen voi ottaa suihin koska mielestäni silloin maistuu vielä paremmalle kun on omat mehutkin mukana.....
..kiitos teille helpotuksista
Ei anaalin jälkeen mutta on ihana maistella oman pimpan makuja kyrvästä. Aika tiukkapiponen muija sulla...
sais edes suuseksiä ylipäätänsä naisia kyllä pitää olla nuolemassa