Oikein jännittää.
Miten käy Minnan tänään?Lentääkö nainen ulos housuistaan?
Kestääkö JEsan pää Minnan menoa?
Hoiteleeko Minna tänään Ason ja/tai Tonin?Vai tyytykö itseensä?
Harmi ettei Sami ja Justiina saaneet vielä viinaa,sillä lupasivat actionia..
Miten käy Minnan tänään?Lentääkö nainen ulos housuistaan?
Kestääkö JEsan pää Minnan menoa?
Hoiteleeko Minna tänään Ason ja/tai Tonin?Vai tyytykö itseensä?
Harmi ettei Sami ja Justiina saaneet vielä viinaa,sillä lupasivat actionia..
Vastaukset 19
Vanhimmat
Ja hyökkääkö Majava Muumi-Papan meisseliin.
Minna sais taas viihdyttä sexi juttuilla kansa :)
Koko porukka on inhottavaa, mutta mielestäni yksi ylitse muiden ...Minna.
32-vuotias ämmä, jolla ei ole mitään moraalia. 2 aborttia ja sänkyyn kuka vain tahtoo viedä. Nauraa, että kitarisat näkyvät. Kadehtii katlinia, joka on nuorempi, kauniimpi ja moraalisempi.
Kumpa talosta lähtisivät viimeisetkin homot! Tietenkin tuo Minna ylihetero, kuvatus.
Et vissiin pässinpää tienny että Kätlinkin on bi. Sanoi olevansa jopa enemmän lesbo kuin hetero.
Väännän vielä rautalengasta nti tai hra pässille, Kätlin sanoi olevansa homoseksuaali!! Haluat siis Kätlinin ulos! Hienoa!! :)
...sun omassa päässä Lopeta tuo lässytys. Minnalla ei olie mitään syytä olla kateellinen.
Ei sellaisia naisia enää taloon. Kiroille kun äijä, tupaakka roikku suussa. Nainen, nainen.....:)
En nyt tiedä. Nyt kun se on erotettu Ylä-Jöötistä se vaikuttaa paikoin ihan mukavalta ihmiseltä. Eli on siinä muutakin kun toi pornopuoli. Luulisin että se ei vaan ajattele asiaa niin että noi mitä se tekee talossa näkyy ulos. Ja sitä paitsi nythän sinne tuli niitä kortsuja joten ei mua haittaa kunhan harrastaa sievästi suojaseksiä eikä ole huono esimerkki. :)
Surullista vaan, että aikuinen nainen käyttäyty kun mikä teini.
Vaihtaisipa jo miestä, toi jesajalainen on nyt jo niin nähty. Poika sopii hyvin mököttämään ja toljottamaan tonne penkille narun taakse.
minna on täysi seinä tapetti
oo sinä halpamies vaan hiljaa!
Minna on upee!
mutta mun suosikki! Sehän on vaan niin mahtava nainen!
runkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Minnan voittokulku jatkuu!!! :D
Nyt saadaan onneksi toi jesukki ulos!
Minna on symppis - myös talolaisten mielestä. Ei esitä mitään muuta kuin on, toisin kuin nuo teinitytöt..
Minna on paras!
ja se on jeess?
Hyvää Suomi! Teillä on niin eri käsittyys moraalista. Mutta ei se haittaa:)
Elämä on. Kai rahalla saa kaikkea, ja sen eteen vaikka nussitaan, runkataan koko kansan edessä.Ei se haitta, että lapset, nuoret katso tv-tä.Suomen BB-tä.
Onneksi en oo suomalainen. Hävettäis oikein kunnolla.
BB ei ole lasten ohjelma, pitäkää kersanne pois ohjelman parista. Kuten jo todettu, älkää katselko jos sielunvammoja saatte!
Eikö sielä jo sinunkin rotusi ole teitä häpäisemässä? Tiedä vaikka Asokin siitä homofobiasta vapautuisi?
Menkää te arvostelijat katsomaan peiliin, ja ulkomaalaiset...mitä kitisette, menkää pois maastamme, KIITOS!