Saako SnakeEX2 peliä mistään ilmaiseksi

http://www.nokia.fi/kauppa/mobile/pelit/

Saako tuota SnakeEX2 peliä mistään ilmaiseksi.
2277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Avaa kännystäs valikko ja sieltä pelit...Sitten meet sieltä pelisivut ja sitten software market...Sieltä otat mallin 3100 vaikkei sulla sitä oliskaan ja painat sitä..Sitten se alkaa lataa

PS:Sieltä saa paljon muitakin pelejä...

Äänestä
  • Eli tulloin tuo matopeli ei maksa mitään. Olen ostamassa 6230 ja siinä ei ole matopeliä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saako kirjoitti:

http://www.nokia.fi/kauppa/mobile/pelit/

Saako tuota SnakeEX2 peliä mistään ilmaiseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu