Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Se ja sen...

No aina sitä miehet pituudesta puhuuu ja kyllä tollanen 17 cm riittää todella hyvin jos paksuutta.Eli kyllä se on paksuudesta kiinni ja jotkut kolmensentin pippelit ei kyllä saa aikaan mitään vaikka olisi 25cm pitkiä.
32566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minun vaimolla on niin tiukka tuntee jo pikku sormella miten puristaa

Äänestä
  • hyi sua, miksi kerrot sen täällä kaikille?voi sua.......

    Äänestä

Miten se sitten oikeasti menee, koska 80 % miehistä omaa alle 17 cm...ja vielä, täytyykö paksuuden olla esim 4 cm, 6 cm,vaiko mikä... kerro tarkemmin, että tiedän mittailla ja saada selvyyden voinko naida, vastaa oikeasti, please......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


söpönen kirjoitti:

No aina sitä miehet pituudesta puhuuu ja kyllä tollanen 17 cm riittää todella hyvin jos paksuutta.Eli kyllä se on paksuudesta kiinni ja jotkut kolmensentin pippelit ei kyllä saa aikaan mitään vaikka olisi 25cm pitkiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu