Annasta Janice Dickinson?

Annan pikkufanienkin mielestä Anna ei näytä itseltään vaan kuuskymppiseltä kauneusleikkaus- ja huumekoukussa olevalta Janice Dickinsonilta.
http://i36.tinypic.com/nb40g5.jpg
2278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisikohan sinun aika hankkia uudet silmälasit?

Äänestä

toi tyyppi joka kirjoitti ei ole tuota mieltä VAA ANNAN FANIT.
kantsisko sun hankkii silmälasit? xD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


. kirjoitti:

Annan pikkufanienkin mielestä Anna ei näytä itseltään vaan kuuskymppiseltä kauneusleikkaus- ja huumekoukussa olevalta Janice Dickinsonilta.
http://i36.tinypic.com/nb40g5.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu