Yle myyntiin

On niin heikkotaso toimittajilla.

Tuotahan ohjelmaa tekee ihan aloittelijatkin.

Myyntiin osia. Tv maksu menee alle 50 € sitten.

Mitä ihmeen järkeä tuommoista valtion toimintaa on enään jatkaa.

Itse esitän näin "kansa"
260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

TOIMITTAJIEN PÄIVÄHOITOPAIKKA.

Ko toimittajat ovat onnettomia sen vuoksi että ne surevat kommunismin kaatumista. Ja sitä sen vuoksi että ne kuvittelivat että kommunistinen riisto elättää paskasakkitoimittajia paremmin.

Äänestä
  • Toimittajat saaneet kasvaa kuin siat pellossa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suuron osa ! kirjoitti:

On niin heikkotaso toimittajilla.

Tuotahan ohjelmaa tekee ihan aloittelijatkin.

Myyntiin osia. Tv maksu menee alle 50 € sitten.

Mitä ihmeen järkeä tuommoista valtion toimintaa on enään jatkaa.

Itse esitän näin "kansa"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu