Onko kepulaisuuvessa mitään hyvää ja

En ole sellaista keksinyt .
Vaan kaikki pahuus on siihen puolueeseen koottu.
465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tekee.
Todisteet on niin selvät ja näkyvät.

Äänestä
  • huomijoija.
    Yhteisen vahinkon puoluve- me kepulaiset ry.

    Äänestä

  • tuo jo nimeenkin kirjoitti:

    huomijoija.
    Yhteisen vahinkon puoluve- me kepulaiset ry.

    alakion aikaan oli vielä itua.
    Sen jäläkeen on kaikki niin monesti pilalle homehtunut.

    Äänestä

  • siinä maalaisliitossa kirjoitti:

    alakion aikaan oli vielä itua.
    Sen jäläkeen on kaikki niin monesti pilalle homehtunut.

    jo inhoaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


arvokasta ? kirjoitti:

En ole sellaista keksinyt .
Vaan kaikki pahuus on siihen puolueeseen koottu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu