Eipä ihme sillä Sunnivalla on kyllä jyhkeät hyvinmuodostuneet rinnat. Asiaa voi takistella vaikkapa oheisesta "tissibile" kuvituksesta. http://www.seiska.fi/julkkiskuvat/_a69524/julkkujen tissibileet/
http://www.seiska.fi/c/93393/3947_IMG_0522.jpg
Sunniva vasemmalla. Eipä tuossa oikealla olevassakaan moittimista ole, huh huh...
http://www.seiska.fi/c/93393/3947_IMG_0522.jpg
Sunniva vasemmalla. Eipä tuossa oikealla olevassakaan moittimista ole, huh huh...
Vastaukset 15
Vanhimmat
Odotinkin jo, koska saamme videokuvaa näistä tisseistä. Kohta ilmestyy varmaan aivan erillinen video, jossa ne esitellään. Saakohan katsojia yhtä paljon kuin Ruususen tissit?
.
nyt myös nuo pimatsukan tissit ovat saaneet oman 15-minuuttisensa julkisuudessa
.
Kyllä, nyt kun tissejä on mainostettu rakkaassa Ylessämme, mikään ei estää niiden voittokulkua. Juttuja tulee piisaamaan viikkotolkulla tästä tissiparista.
Kuvia kun katsoo niin ei ihme jos kepulilla kuola valuu suorassa lähetyksessä...
lautakasoja
.
jo miettiä yhteisen vaalitilaisuuden järjestämistä pimatsun kanssa pikkulasten rahoista???
.
valtti seuraavassa vaalitaistelussa, vaik siitä vois seurata melkonen vaalitissijupakka.
Noi on käyttäny silikooneja, meillä vaan aitoja luomuja j.n.e.
silikoneilla pilata, kyllä näin on näreet ja puukuulat.
jo silmätklin seisoa! Matti-parka, niin lähellä, mutta niin kaukana. Mahtaa äijä vielä räjähtää;-))))
.
poistaa kaikki naisten polkupyörätkin tulevista tupailloista
.
Jos ei nykyinen anna ja paineet alkaa olla sitä luokkaa että losahtaa mälli pelkästä tissien näkemisestä?
reisille, niin ainoa keino on ripustautua kaulakiikkuun. Ei siihen muu auta.
Pääministeri varmaan katsoi silikoneja ja ajatteli voi ÄÖ 52 parkaa minne moinen "TARDIS" pitäisi lähettää hoitoon.
Susut ja Sunnivat lautakasaan vaan! Ja kännykkäviestejä jokapuolelle, niin eiköhä rahaa tipu ainakin 7-päivää lehdeltä. Tytöt voivat rakentaa laudoista ihan oman pitopöydän!
Sinnemäen Annilla.