DS3 THP 150 SportChic

Auton hinnaksi on laskettu Saksassa €19.800 veroineen.
Paljonkohan se olisi sitten Suomessa, varmaankin perus-C5 Ambiancen luokkaa, arvelee nimimerkki.

Saksankielinen .pdf ei paljasta ainakaan minulle, onko tämä premium-luokan auto varustettu vakionopeudensäätimellä [tekstihaku sanalla "tempomat" ei tuottanut tulosta]. Onko Cruise mukana?
2312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei,
tämä taitaa olla muuten koko HMS 2009:n tapahtuman salamavalojen fokusoituinein objektiivi.

NIIN MUUTEN. Taidanpa tuupata digikameraani 16 GB SDHC-kortin ja painua Hesaan.

---

Joo, SportChic omaa vakkarin. Itse tässä maailmassa on kaikki selvitettävä.

Äänestä
  • ... ja autokin tulee markkinoille Suomessa vasta kesällä 2010.

    No, tässäpä teille Kubrickin Hohtomainen näkemys Déesse Trois'sta hillityssä kuosissaan:

    http://www.youtube.com/watch?v=rHAsi91exZw

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Le sous-marin nucléaire kirjoitti:

Auton hinnaksi on laskettu Saksassa €19.800 veroineen.
Paljonkohan se olisi sitten Suomessa, varmaankin perus-C5 Ambiancen luokkaa, arvelee nimimerkki.

Saksankielinen .pdf ei paljasta ainakaan minulle, onko tämä premium-luokan auto varustettu vakionopeudensäätimellä [tekstihaku sanalla "tempomat" ei tuottanut tulosta]. Onko Cruise mukana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu