Keskusta yhtenäisenä

771
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Aaaaaaah heh kahvit rinnuksilla. Toi on hyvä.

Äänestä

voileivästä pihalle;-)))))))))))))) Töissä kuuluu naurun purskahduksia melkein joka työpisteestä;-)))))))))))
Kuka lie tehnyt, mutta ehdottomasti nero - Perikato sopii pohjaksi hyvin;-)))))) Viimeiset päivät........

Äänestä

Voi kiesus kun nauroin itseni tärviölle!

Äänestä
  • Päivä pelastettu. Hjuva.

    Äänestä

ja puolueettoman tiedottamisen dokumentti.

Äänestä

Kääriäisen Sepon mukaan puolueessa on ollut samat fiilikset, kuin Hitlerin viimeisinä päivinä; "vain ihme meidät pelastaa"! 10 pistettä avaajalle!!

Äänestä

ihan kepulaista meininkiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


meidän masa kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=hXP3pAWT22A

Rivit suoraksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu