Suamesta sellasta astrolookia jonk horoskoopin perusteel liikennevakuutusyhtiöt myäntävät poonusta ko horoskooppilot näyttee turvallist tulevaisuutta?
Löytyykös
6
420
Vastaukset
- Talvi tulossa.
Tuon asian parissa on jo painittu. Vastaus kysymykseesi on : Ei.
Vaihda jo nyt talvirenkaat. Ja aja varovaisesti. Toivoo, Ramstedt.- SAVON JÄTKÄ
ilman vahinkoj ajjettu on, ja maksimipoonusrosentit on talles, siis seittemänkymmentä rosenttia.
Mut viäl kun lissää haluais ja laneettojen ko väitetähän miun tulevvaisuuten tuntevan, Hyvä ajjaja ko oon,
niin siks vuan assiaa kyselin. - SAVON JÄTKÄ
SAVON JÄTKÄ kirjoitti:
ilman vahinkoj ajjettu on, ja maksimipoonusrosentit on talles, siis seittemänkymmentä rosenttia.
Mut viäl kun lissää haluais ja laneettojen ko väitetähän miun tulevvaisuuten tuntevan, Hyvä ajjaja ko oon,
niin siks vuan assiaa kyselin.pitti lissäämäni, et olikos se nii, et laneetat vois vuan neuvvoo eukon valinnas tai semmosis muis rakkauven asiois, eik niinkä tollasis liikkenneturvallisuusasijois ?
- Ramstedt
SAVON JÄTKÄ kirjoitti:
pitti lissäämäni, et olikos se nii, et laneetat vois vuan neuvvoo eukon valinnas tai semmosis muis rakkauven asiois, eik niinkä tollasis liikkenneturvallisuusasijois ?
Olet joutunut Harhateille. Planeetat eivät neuvo myöskään rakkausasioissa. Mene vällyjen väliin, eukkosi viereen ja maailma pelastuu.
Neptunus on yhtymässä Merkuriukseen Kaksosissa syntymäkartallasi, ja Sinut on luotu maailmanpelastukseen. - SAVON JÄTKÄ
Ramstedt kirjoitti:
Olet joutunut Harhateille. Planeetat eivät neuvo myöskään rakkausasioissa. Mene vällyjen väliin, eukkosi viereen ja maailma pelastuu.
Neptunus on yhtymässä Merkuriukseen Kaksosissa syntymäkartallasi, ja Sinut on luotu maailmanpelastukseen.niist laneetoist oo sitte minkään ennustajiks. Min kiännyn sit ristallipallojen ja ennustajaeukkoloin pualehen.
- Ramstedt
SAVON JÄTKÄ kirjoitti:
niist laneetoist oo sitte minkään ennustajiks. Min kiännyn sit ristallipallojen ja ennustajaeukkoloin pualehen.
Kysy, mitä Sinulla on mielessä, minä vastaan Sinulle. Minusta on moneen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!3922363- 581701
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?1721483Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi2781235- 87990
Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal67989Varkaita kuhmossa
Miksi kuhmolaiset ei tee mitään varkaille ja huumehörhöille, teloittaa pitäisi kaikki.33963Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-120961Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks12906K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali8876