Media-agentit alkavat seota

jutuissaan. Toinen puolustaa Kervistä ja väittää lehdessä ollutta aihetta perättömäksi. Kun taas toinen Media-agentti väittää vuorenvarmasti viestinlähettäjäksi perättömässä kirjoituksessa mainitun henkilön.

Tässäpä teille lauantai-illan pähkinät purtavaksi.
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On kaksi ryhmittymää Taipale&Kervinen&kumppnit ja sitten toinen ryhmä, rähmä, ruma, rämä. Nämä täällä riitelevät. että kuka on parempi, nuijitaan toisia vuoron perään, hölmöjä. Tyhmyys tiivistyy ja suurenee porukan myötä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Börje setä kirjoitti:

jutuissaan. Toinen puolustaa Kervistä ja väittää lehdessä ollutta aihetta perättömäksi. Kun taas toinen Media-agentti väittää vuorenvarmasti viestinlähettäjäksi perättömässä kirjoituksessa mainitun henkilön.

Tässäpä teille lauantai-illan pähkinät purtavaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu