Menimme työporukan kanssa katsomaan ilea ja kaija. Maksoimme liput ja kuinkas sitten kävikään. Ile puuttui. Onko tämä nyt asianmukaista mainontaa ja mistä saada rahat taksaisin ? Maksoimme kahdesta ja jotain puuttui. Miksi asiasta ei ilmoitettu jo etukäteen ovella? Mistä rahat takaisin?
nightclub tähti
pettynyt._
6625
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mikä merkitys tähti-diskolla? Nimi vain muutettu ja muutama pyörijä-huippuna miehet keskenään tosin hjuumormielessä.
ei kait ne mitään ovella kerro, keräävät rahat vaan taskuun.
aika koppavaa touhua. Itse en keikoilla enää juuri edes käy.
Moitten keikkojen ennakkolipun myynnit ihan perseestä, on tehty niin vaikeeksi että jätin kans Tähden keikoilla käynnit!
Olin samalla keikalla ja ihmetys oli kyllä itsellänikin melkoinen. Enää en rahojani kyseiseen paikkaan todellakaan vie. mitä fuulausta. Kaijakin näytti olevan melko hukassa koko ajan, aika heikko keikka kaikenlisäksi oli.
suututtaa miten tyhmänä ne oikein meitä pitävät. täysi hinta puolesta palvelusta. Uskomatonta puppua.