Oletko sä niin vihainen

ettet kirjoita mitään?
Täällähän sä olet...
8448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

:) mikä mikä ihme se...? höh...

Äänestä
  • taidat nukkua jo;)

    Äänestä

  • mites olis tekstiviesti ensin....vaikka 13.pvä:)

    Äänestä

  • olen aina ollut mököttäjä kun en keksi sanottavaa tai haluan huomiota:))))) tai jos en sitä saa kun haluan.... sulle taas mökötän....:) vaikka hymyilenkin samalla....:) oikeasti tykkäisin jos ottaisit vaan ja veisit, sulle se sopisi hyvin:) sulle sen soisin mielihyvin ja pitääkin niin tehdä, silloin tiedän etää haluat.....:)

    Äänestä

Ärsyttää kirjotella tänne, julkiseen foorumiin. Sähköposti on olemassa!

Äänestä

ollenkaan oot käyttäytynyt kun hän kerran mielestäs on niiiin vihainen ? siihen on aina jokin syy ,, eli sie ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikäseon kirjoitti:

ettet kirjoita mitään?
Täällähän sä olet...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu