huhuja

kuulun huhuja että suomi on päässyt mm-kisoihin jääkiekossa, ja että pärssinen on mukana. eikö ollukin hyvä vitsi hahhaa
4277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oli hyvä vitsi.hahhaaaa

Äänestä

Mä oonki kuullu et Aravirta valmentaa 2001 MM-kisoihin lähtevää Suomen joukkuetta.....onko näin? =)=)=)=)=)=)

Äänestä
  • Jä mä kuulin et Selänne on tyytymätön peliinsä ja haluaakin kokeilla maalivahdin tonttia. Näin ollen Teemu on valittu Saksan MM-kisoihin Suomen ykkösmaalivahdiksi! Onneks olkoon Teemu! Nyt ei tarvita Nurmista,Myllystä sun muita kun saadaan mailmanluokan mies kehiin!!! =)=)=)=)=)=)

    Äänestä

  • *hih* kirjoitti:

    Jä mä kuulin et Selänne on tyytymätön peliinsä ja haluaakin kokeilla maalivahdin tonttia. Näin ollen Teemu on valittu Saksan MM-kisoihin Suomen ykkösmaalivahdiksi! Onneks olkoon Teemu! Nyt ei tarvita Nurmista,Myllystä sun muita kun saadaan mailmanluokan mies kehiin!!! =)=)=)=)=)=)

    Perimmäinen syy Selänteen siirtymisestä maalivahdin tontillehan on se kun MM-kisoissa joku aikaa sitten oli puhetta huippujen peluuttamisesta. Nyt Laitetaan Selänne maaliin niin saapahan pelata sen täydet 60 minuuttia!!! HAHAHAHAH
    Kyllä risoo jos Kipru on MM- kisoissa..Hakis jostai vähä voimaa ja kyselis sit uudestaa!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yks kirjoitti:

kuulun huhuja että suomi on päässyt mm-kisoihin jääkiekossa, ja että pärssinen on mukana. eikö ollukin hyvä vitsi hahhaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu