Viime yön 2 vihjettä osuivat hienosti. http://keskustelu.suomi24.fi/node/8539684 siis Tampa ja Rangers.
Kiitos Teppo!
köyhä Työläinen
14387
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Tepon rivillä oli eilen noiden lisäksi TuTo ja Norrköping, joten jättipotista muodostui todella maukas et silllei hei!
Tänään sitten SaiPaa, Bieliä, Columbusta. Lisäksi toivomus (ei todellakaan vihje), että Jokerit ottaa kuonoon hei!
Tuplajärjestelmällä Jokerit, Columbus, Biel ja Saipa. Vika kusi mut ois voinu voittaa.
Voittiko Jokerit? Häh? Kaikki kehuviestit taas puupään omia töherryksiä.
kuten Teppo vihjasi.
Tänään kohteina NHL:ssä pääasiassa kotivoittoja et sillei hei! MM-karsinnoista nautitaan Uruguayn voitolla ja sillä, että Espanja ei voita hei! Lisäksi Peru taitaa olla vahvoilla kotonaan. Saksa voittaa Suomen ja Ranska Itävallan tietysti Portugali pieksee Maltan hei! Sveitsi pelannee tasan ja paras tulee vikana hei:
KIKKELI VOITTAA AINA HEI!
jälleen Tepolta! "NHL pääasiassa kotivoittoja". Voiko sitä enää paremmin sanoa?
Et sillei hei! Kikkelillä Teppo viittasi tietysti Mikkeliin ja sen Jukureihin et sillei hei!
Teppo viettää tänään juhlapäivää, sillä töllöstä tulee HIFK-Kärpät, jota Teppo katselee muutaman kaiffarin kanssa. Juoma- ja ruokapuoli on erittäin kunnossa hei! Kohta aukeaa päivän ensimmäinen samppakalja!
Todella hienoa, huomaa selvästi Tepon kädejäljen mahtavista vihjeistä.
Teppo totisesti tiesi NHL:n kotivoitot hei! Carolinan peliä Teppo ei sillä tarkoittanut, kuten jotkut varmasti huomasivat. Ja kun pohjilla oli Sveitsin tasuri Israelia vastaan, niin jättipotin kerroin oli pyöristettävissä ylöspäin sataan (100,00) et sillei hei! Teppo heitti hetulaan yöllä tavallaan kolme jättipottia yhdessä jättipotissa hei! Teppo juhlii palstalla, koska Teppo vihjasi kohteista jokaista jo hyvissä ajoin et sillei hei!
Olenko kenties tyhmä vai miksen näe sun kirjoituksista? Linkitäs teppo.moin vihjaama rivi kiitos, ei mulla muuta. Moi
Onko tullut liikaa vedettyä mulkunkarvoja? Hyvin se osaa ylistää itseään, mutta mitään todisteita ei löydy yhdellekään vihjaamiselle kjäh kjäh! Ihme sälli toi thaipoju kjäh kjäh!
Ekaks sanoo vihjanneensa täällä, missä helvetissä ne vihjaukset on?
teppo.moi ei ole viestihistoriassa mitään vihjannut, joten taas nähtiin ettei Stadissa tiedetä mitä pitkäveto tarkoittaa kjäh kjäh!
Mä oon varoittanut sua teppo tosta sairaasta homostelusta se todellakin sekoittaa sun pään spermalla, hae äkkiä apua sairauteesi!
Ei vaan löydy, viimeiset kaks päivää, teppo.moi Haun tulokset
Osumat 1-25. Yhteensä 0 osumaa
Omassa päässä Teppo vihjasi unissaan kaikki kolme merkkiä kaikkiin kohteisiin ja nyt se luulee voittaneensa kjäh kjäh!
Yhteensä 0 osumaa
Kertoisitko missä tosiaan vihjasit? Odottelen vastausta, saat kyllä aikamoisen ihmeen tehdä jos saat jonkun viestin putkahtamaan missä olisi edes jonkunlainen vihje kjäh kjäh!
Täällä nauretaan vähän liiankin lujaa, pakko näyttää kavereille kuinka sekoboltsi teppo on kjäh kjäh!
nimittäin Teppo:
"Carolinan peliä Teppo ei sillä tarkoittanut, kuten jotkut varmasti huomasivat."
Mistä huomasimme myös, että Uruguay olikin pilavihje, samoin kuin se ettei Espanja voita, ja miten nämä tulivatkin pudonneiksi lapuilta.
Nyt tulee vihje: ensi yönä parittomia!
Tätä ketjua katsoessa täytyy ottaa hattu pois päästä Tepon kunniaksi!