Hyvää yötä sinulle....

Kai se on ymmärrettävä että mitään meitä ei koskaan ole, eikä tule olemaan. Käyn tapaamassa sinua sillä, mistä sinut löydän.... että voin unohtaa sinut lopullisesti. Ihmettelen itsekkin, miksi edes mietin sua vielä. -S-
2241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos oli minulle, sanon että viestikin(ei tänne) tai kirje riittää kivasti.......ei tarvitse vaivautua.....

Äänestä

terv.M

Äänestä

Kommentoi aloitusta


;);); kirjoitti:

Kai se on ymmärrettävä että mitään meitä ei koskaan ole, eikä tule olemaan. Käyn tapaamassa sinua sillä, mistä sinut löydän.... että voin unohtaa sinut lopullisesti. Ihmettelen itsekkin, miksi edes mietin sua vielä. -S-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu