jypin joukkue???

Ihmetyttää puheet jypin pelilukosta kun jakke ja "muut" lähtivät mestari porukasta???Eihän sieltä nyt kovin monta tietääkseni lähtenyt,oisko tietoo???
3385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vertaa vähän TPS:n, Jokereitten ja Tapparan mestaruusjoukkueisiin. Nehän vei kannua kuin mätää kukkoa vuodesta toiseen.
Tää Jybbi ei tuu voittaan mitään enää.

Äänestä
  • olenkin ollut koko ajan sitä mieltä että tuurilla ne voitti mestaruuden

    Äänestä

  • 123456789 kirjoitti:

    olenkin ollut koko ajan sitä mieltä että tuurilla ne voitti mestaruuden

    Kaikkien aikojen ylivoimaisinta suomen mestaruutta ei voiteta tuurilla, vaan sillä (teidän luusereiden mielestä) todella ärsyttävällä robotti-kiekolla, millä JYP tulee tälläkin kaudella vielä piinaamaan kaikkia. Sori vaan pohojalaiset, savolaiset ja stadin pellet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uyre kirjoitti:

Ihmetyttää puheet jypin pelilukosta kun jakke ja "muut" lähtivät mestari porukasta???Eihän sieltä nyt kovin monta tietääkseni lähtenyt,oisko tietoo???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu