Posliinin nuoleminen on ihanaa

Kielettäjä

Posliinin nuoleminen on ihanaa. Aikuisen naisen puhdas posliinipimpero on parasta. Se on kaunis!

8

2542

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hähhää

      Haluaa paljasta pimppaa.

      • *slurps*

        Hmm.. Mulla kasvaa karvaa isojen häppärien sisäpinnalle asti. Tuntisin oloni erittäin epämukavaksi ja likaiseksi, jos en ajelisi itseäni sileäksi isojen häppärien (ylä)yhtymäkohdasta alas ja taakse aina peppureikää myöden. Eikä se miehen kieli edes tunnu niin hyvältä kun on karvoja välissä, liikaa kitkaa. Häpykummulle toki jätän nätisti siistityn kiitoradan. Ja meillä saa myös mies ajella sen verran itseään, että kullin varresta karvat veks. Ensinnäkin karvojen nyppiminen hampaiden välistä ei oo kauheen tunnelmaa nostattavaa, jos suuseksistä jatketaan yhdynnällä. Toiseksi karvat kullin varressa kutittaa ikävästi kitalakea kun ottaa syvälle nieluun. Ja jos mies ei ajele karvoja pepustaan, on turha odottaa että kieleni edes käväisisi hänen peppureiässään suuseksin aikana. Että siinä ajateltavaa pedofiiliväittelijöille, olkoonkin provo tai ei..


    • sma,

      kaunis on, mutta ei haittaa vaikka vähän karvaakin olisi, siistitty kolmio...

      • vastaanotto

        Tule tule tänne mun luo ja hoitele mut


      • Kielitieteilijä
        vastaanotto kirjoitti:

        Tule tule tänne mun luo ja hoitele mut

        Olisi ihanaa nuolla posliinipilluasi ja maistella huuliasi. Hellästi viedä sinut orgastisiin taivaisiin kielellä ja kyrvällä. Olisi todella ihanaa leikitellä kanssasi pitkään ja hartaasti. Kunnes nukahtaisimme sylikkäin orgasmeihin. Herättyämme jatkaisimme lemmenleikkejä...


    • posliinin ystävä

      Posliinipillu on parasta, ja aikuisen naisen posliinipillu!!!!!!!!!

      • Anonyymi

        Ehkä suomalaisilla, joilla haalean värinen ja suht heikko karvoitus muutenkin. Mutta jos on luonnostaan näyttävä ja kaunis musta alapääkarvoitus, niin kyllä sen pitää antaa näkyä.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Ehkä suomalaisilla, joilla haalean värinen ja suht heikko karvoitus muutenkin. Mutta jos on luonnostaan näyttävä ja kaunis musta alapääkarvoitus, niin kyllä sen pitää antaa näkyä.

        Tätä on pakko komppaa.
        Kyllä tumma kolmio on kaunis😋


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      20
      2267
    2. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      33
      2122
    3. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      64
      1673
    4. Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua

      Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle
      Maailman menoa
      194
      1657
    5. Kokoomus on Suomen kommunistisin puolue

      "Hallituksessa on erimielisyyttä siitä, kuinka suuri osa veronkiristyksestä hyvitetään datakeskuksille uudella erillisel
      Maailman menoa
      80
      1602
    6. Nainen rakas

      Mulle on alkanut tulla sellainen olo että meistä tulee ehkä pariskunta vielä 😌
      Ikävä
      113
      1460
    7. Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.

      Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.
      Joensuu
      52
      1442
    8. Pyyntö Teelle

      Voisitko nyt vaan ystävällisesti laittaa viestin?
      Ikävä
      83
      1149
    9. Martina haluaa tasoisensa miehen

      Seiskassa juttu minkälaisen miehen Martina haluaa. Kumppanin pitää tuoda hänen herkkyytensä ja vahvuutensa esiin sekä ol
      Kotimaiset julkkisjuorut
      240
      1017
    10. Voi ei! Katja Ståhl joutui sairaalaan - Syynä tämä vitsaus - Koskettava päivitys sairaalasängystä

      Pikaista paranemista, Katja! Katja Ståhl on kertonut somessa joutuneensa sisään sairaalaan. Lue lisää: https://www.suom
      Suomalaiset julkkikset
      21
      895
    Aihe