Sillä lailla.

4281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä tekee elinkeinoyhtiömme?

Äänestä
  • palkata sut yleisihmettelijäksi

    Äänestä

  • Ulkomaalaisessa omistuksessa oleva yhtiö lopettaa toiminnan Ikaalisissa. Mitä sille voi kukaan tehdä. Yritä itte... . Pidä vaikka mielenosoitus.

    Äänestä

  • 18+11=100 kirjoitti:

    Ulkomaalaisessa omistuksessa oleva yhtiö lopettaa toiminnan Ikaalisissa. Mitä sille voi kukaan tehdä. Yritä itte... . Pidä vaikka mielenosoitus.

    No kysytään sitten, mihin elinkeinoyhtiötä tarvitaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näinkin voi käydä kirjoitti:

http://www.aamulehti.fi/uutiset/pirkanmaa/georgia-pacific-sulkee-ikaalisten-tehtaansa/158752

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu