täällä vanha kaverisi lukefani, uudella nimimerkillä, kyselee kuulumisia. Luitko jo viestini star wars fanileffa projektista?
kylekatar1987, missä olet?
2
608
Vastaukset
- KyleKatarn(1987)
mutta en poissa. Ja harvemmin olen palstalla käynyt, mutta silti tarkkaillut ainakin viikoittain josko jotain liikettä täällä näkyisi. Ei tosin paljoa ole tapahtunut sitten vuoden 2007 ja SW-fanit ovat olleet poikkeuksellisen hiljaa nämä viime vuodet ja se on ollut harmittavaa. Mieltäni lämmittääkin siis suuresti, että eräät fanit kuten sinä, jaksavat yhä muistaa tätä hienoa palstaa vaikka monet ovatkin sen jo unhoittaneet. Veteranfanille muuten erityismaininta ahkerasta ja ajantasalla pysyvästä Star Wars-tiedotuksesta sekä varteenotettavista ponnisteluista pitää yllä edes jonkinlaista keskustelua täällä.
Itsekin yritin alkuvuodesta kantaa oman korteni kekoon ja pysyä aktiivisena palstallakävijänä muunmuassa postaamalla tänne suomentamaani KotOR-parodiaa, joka jäi kyllä aivan puolitiehen, suurelta osin siksi että oma jaksamiseni on ollut hyvin hataraa koko vuoden ja myös siksi ettei kukaan tuntunut olevan kiinnostunut jutusta. En ole ollut oikein parhaimmillani tänä vuonna ja pahoittelen sitä suuresti. Olisin kyllä periaatteessa kiinnostunut tästä fanifilmi-projektista, jos vain suinkin jaksan ja kykenen siihen jotenkin aikaani ja kykyjäni lahjoittamaan. Voisitko kertoa minulle elokuvasta enemmän tässä palstalla tai sähköpostissa? projekti, kuin mistä joskus mainitsit?
Miekin olen sinällään kiinnostunut, jos pääsee mukaan. Tosin kaikilla on totta kai omat kiireensä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045231Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12325986SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32415673Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3010823Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16910802Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229707Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369641Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858478Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426824Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2226489