kylekatar1987, missä olet?

darthzayne94

täällä vanha kaverisi lukefani, uudella nimimerkillä, kyselee kuulumisia. Luitko jo viestini star wars fanileffa projektista?

2

618

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KyleKatarn(1987)

      mutta en poissa. Ja harvemmin olen palstalla käynyt, mutta silti tarkkaillut ainakin viikoittain josko jotain liikettä täällä näkyisi. Ei tosin paljoa ole tapahtunut sitten vuoden 2007 ja SW-fanit ovat olleet poikkeuksellisen hiljaa nämä viime vuodet ja se on ollut harmittavaa. Mieltäni lämmittääkin siis suuresti, että eräät fanit kuten sinä, jaksavat yhä muistaa tätä hienoa palstaa vaikka monet ovatkin sen jo unhoittaneet. Veteranfanille muuten erityismaininta ahkerasta ja ajantasalla pysyvästä Star Wars-tiedotuksesta sekä varteenotettavista ponnisteluista pitää yllä edes jonkinlaista keskustelua täällä.

      Itsekin yritin alkuvuodesta kantaa oman korteni kekoon ja pysyä aktiivisena palstallakävijänä muunmuassa postaamalla tänne suomentamaani KotOR-parodiaa, joka jäi kyllä aivan puolitiehen, suurelta osin siksi että oma jaksamiseni on ollut hyvin hataraa koko vuoden ja myös siksi ettei kukaan tuntunut olevan kiinnostunut jutusta. En ole ollut oikein parhaimmillani tänä vuonna ja pahoittelen sitä suuresti. Olisin kyllä periaatteessa kiinnostunut tästä fanifilmi-projektista, jos vain suinkin jaksan ja kykenen siihen jotenkin aikaani ja kykyjäni lahjoittamaan. Voisitko kertoa minulle elokuvasta enemmän tässä palstalla tai sähköpostissa?

    • projekti, kuin mistä joskus mainitsit?

      Miekin olen sinällään kiinnostunut, jos pääsee mukaan. Tosin kaikilla on totta kai omat kiireensä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      85
      5412
    2. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      42
      3591
    3. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      61
      2965
    4. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      46
      2181
    5. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      61
      1936
    6. Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa

      Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.
      Maailman menoa
      292
      1769
    7. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      47
      1606
    8. Mitä meidän välillä

      Tulee tapahtumaan vai tuleeko mitään?
      Ikävä
      95
      1427
    9. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1376
    10. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
      Tuusniemi
      8
      1322
    Aihe