Kirsi Alm-Siira

On pistänyt silmään miellyttävänä ja hyvä-äänisenä uutistenlukijana. On vielä kovin nättikin.
253546
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 25

Vanhimmat

siis millä kanavalla???

Äänestä
  • pätkä tuo video, repesin ihan täysin.

    Äänestä

Tais tossa pyöräyttää skidin, mutta eihän se menoa haittaa.

Äänestä
  • Joten mediataitoa löytyy . Kellä kaikilla muilla sitä on? Repikää siitä "toimittajat".

    Äänestä

  • Ja oli heti synnytyksen jälkeen töissä, vähän pitäisi kyllä äidin olla pienen vauvan kanssakin...

    Äänestä

  • Äpk kirjoitti:

    Ja oli heti synnytyksen jälkeen töissä, vähän pitäisi kyllä äidin olla pienen vauvan kanssakin...

    lapsella isäkin. Miksei siis äiti saisi tehdä osa-aikaisesti töitä? Taidat olla taantunut viime vuosisadalle.

    Äänestä

  • On asiansa osaava ja kivan näköinen. Käsittääkseni hän tekee jotain lyhennettyä työviikkoa ja tosiaan kai sillä lapsella on isäkin. Tsemppiä Kirsi kaikkeen!

    Äänestä

  • hohhoijaa sun kanssa kirjoitti:

    lapsella isäkin. Miksei siis äiti saisi tehdä osa-aikaisesti töitä? Taidat olla taantunut viime vuosisadalle.

    ihQ

    Äänestä

Tiedä tuosta nätteydestä...silmät seisoo päässä kuin hullulla ja otsassa joku ihme kuoppa, on tainnut mennä ottamaan vähän botox-käsittelyä...sen huomaa heti kun vertaa vanhoihin kuviin. On tästä neitokaisesta tullut melko yks-ilmeinen tyyppi.

Äänestä
  • Tuo Kirsi. On muuten kovasti tulossa noita media-alan ammattikorkeakoulutettuja kuvioihin.Yliopistoon on todella vaikea päästä tiedotusoppia lukemaan.Kyllä maikkarilta heitäkin löytyy.

    Äänestä

Näittekö kun hän aivasti tänään suorassa lähetyksessä. Oli hauskaa kattella ja klaarasi hauskasti!

Äänestä
  • Teki hänestä vielä upeamman, ja tosi hyvin toimi tilanteessa. Ammattitaitoinen nuori kaunis nainen todella. Näitä toisenlaisiakin on, mielestäni esim, "huippujuontaja" Vappu Pimiä....... nyt taisin sohasta kusiaispesää:o))

    Äänestä

  • OPEL13 kirjoitti:

    Teki hänestä vielä upeamman, ja tosi hyvin toimi tilanteessa. Ammattitaitoinen nuori kaunis nainen todella. Näitä toisenlaisiakin on, mielestäni esim, "huippujuontaja" Vappu Pimiä....... nyt taisin sohasta kusiaispesää:o))

    Mikäs juttu/kukas juontaa on se ohjelma jossa voittaa 30000 rahaa puhtaana käteen.

    Äänestä

  • joensuulainen. kirjoitti:

    Mikäs juttu/kukas juontaa on se ohjelma jossa voittaa 30000 rahaa puhtaana käteen.

    se ole se hyväkroppanen jenni

    Äänestä


Kirsi tekee mitä vain pysyäkseen esillä. Niin kaatuminen kuin pyörtymiset oli pelkkää filmaamista. Hymynsä on kuin päälleliimattu ja on kaikkea muuta kuin aito.

Äänestä

Niinpä, pilasi taas kerran ohjelman, kikattamalla, kuin teini. Aikuisen pitää osata hillitä itsensä. Olisin kuunnellut Kuustosen puheen loppuun,, mutta juontaja kokeili taas katsojien hermoja. Julkisuuden kipeä nainen, samoin, kuin Pouta,

Äänestä
  • Samaa mieltä.
    Olisi jo aika vaihtaa kikattajat pois ruudusta, jonnekin taustahommiin.

    Äänestä

  • ei.soveliaita kirjoitti:

    Samaa mieltä.
    Olisi jo aika vaihtaa kikattajat pois ruudusta, jonnekin taustahommiin.

    Totta samaa mieltä

    Äänestä

  • Taas tuo likka herjaa täälläkin Pekka Poutaa?
    Pakko piikittää joka käänteessä Pekkaa?
    Pekasta katsojat pitävät, mutta katsojat inhoavat tuota nais meteoriittii.
    🤮🤮

    Äänestä

Ei osaa kävellä kauniisti piikkikorkokengillään. Mennä hompsuttaa eteenpäin.
Mekot eivät useinkaan sovi hänen vartalolleen. On ne yllään sellaisen tytöntyllerön näköinen.
Kasvoiltaan ihan nätti ja hiukset ovat ihan hyvät.

Äänestä
  • Nätti on, mutta häntä nauratti uutinen ketusta, joka ei saanut saalistaan jäätyneen lumen läpi. Heh heh heh kettua sattui.

    Äänestä

  • Ei vaan löydä normaaleja asusteita 50 vuotiaalle? Noi vaatteet joita hän käyttää niin ne ovat teinille sopivat. Oli ihan pakko kirjoittaa, valitettavasti.

    Äänestä

Jenna leikkii 5 vuotiasta, niin vaatetukseltaan kuin puheensa muodostamisessa.
🤡🤡

Äänestä

Shortsit ??
😳😳😳😳

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vihtorinen kirjoitti:

On pistänyt silmään miellyttävänä ja hyvä-äänisenä uutistenlukijana. On vielä kovin nättikin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu