Paljonko Jussi painaa

kahden kaljasalkun kanssa?
10150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

siitä hoitoon!

Äänestä
  • Aloittaja

    pairalle seuraavalla kerralla.

    Äänestä

Alle 90 kiloa

Äänestä
  • Kans oksennan :))

    Äänestä

  • Aloittaja

    heilahtaa likelle sataa kiloa.

    Äänestä

  • jj.vaha-tuisku kirjoitti:

    heilahtaa likelle sataa kiloa.

    varmaan yli puolet.

    Äänestä

  • painaa siitä kirjoitti:

    varmaan yli puolet.

    HILJAAAA diu dou )))

    Äänestä

  • Möhkyrä kirjoitti:

    HILJAAAA diu dou )))

    perseille!

    Äänestä

  • varpu-täti kirjoitti:

    perseille!

    noille peräkamarin pojille runsain määrin elämänohjeita.

    Äänestä

ja vähän päälle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jj.vaha-tuisku kirjoitti:

kahden kaljasalkun kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu