Oma pomo

ihminen

Kello löi neljä ja päivä alkoi käydä tylsää tylsemmäksi. Selasin paperipinoja,joista osa lensi roskiin ja haukottelin silloin tällöin. Perjantaisin minulla oli yleensä lyhyt päivä,mutta tänään ylitöitä. Suurin osa muista työntekijöistä olivat jo päässeet kotiin. Tiputin yhden paperin lattialle tietokonepöytäni alle.Kyykistyin keräämään sitä. Joku astui työhuoneeseeni ja vihelteli lattiamopin pyyhkivän lattiaa.Nousin ylös ja siistin ryppyisen jakkuhameeni. Jasper,firman uusi osastosiivooja,hymyili minulla ja oli jo kääntymässä takaisin käytävälle.
-Siivoa vaan. Naurahdin ja istahdin tuolilleni.
-Ääh..en jaksa.Juttelen mielummin toimistotädin kanssa.Jasper totesi. Minua alkoi naurattaa kauheasti Jasperin valitsemat sanat "toimistotäti".
-Voinko mä auttaa?Jasper kysyi,kun tiputtelin kynääni jatkuvasti lattialle.Nyökkäsin hajamielisesti.Jasper tuli seisomaan eteeni.Hän avasi vetoketjuaan.Housuista pullotti kivikova kalu,joka hakeutui suuhuni. Otin Jasperin munan suuhun ja imin sitä.Nuolin hänen kiveksiään ja annoin Jasperin laueta suuhuni. En ollut osannut odottaa mitään tälläistä,mutta minua kiihotti tosi paljon. Jasper nosti hamettani lanteilleni ja levitti haarani. Hän riisui stringini pois ja nuoli märkää pilluani pitkin vedoin. Samalla kun hän kieritti kieltänsä reiässäni,hän kosketteli klitoristani,joka värisi kiimaantuneena. Jasper lopetti nuolemisen ja asetti minut kyykkyasentoon.
-Annatko luvan?Jasper kysyi herrasmiehenä.
-Totta kai... Nyökkäsin seksikkäästi ja Jasper rupesi rynkyttämään minua takaapäin.Samalla hän piti kiinni pakaroistani.Hytkyin eteenpäin. Käännyin ja levitin haarani melkein spagaattiin.Jasper tuli kovaa syvälle sisälleni ja riisui samalla paitaani.Kun hän näki melko suuret rintani,hän nuoli niitä.
-Multa laukee kohta...Jasper huohotti.
-Laukee vaan...Jasper asetti munansa huulilleni.Nuolin hänen spermojaan huulteni ympäriltä ja hänen penikseltään. Naimme pitkään työhuoneeni lattialla,kun kello löi kuusi. Lattialla oli aika lailla spermaa.
-Nyt mun ehkä olis aika siivota.Jasper hymyili,kun hän oli pukenut vaatteet ylleen.Nyökkäsin ja annoin Jasperin vielä liikuttaa kättään haarojeni välissä.
-Tää ei tuu enään koskaan toistumaan.Jasper selvensi.
-Ei,ei.Mullakin on mies ja perhe.Sanoin.
-Mutta...ime mun lekaa vielä vähäsen.Jasper rukoili. Huokaisin ja tungin hänen 20senttisen munan suuhuni.Imin sitä vain hetken,ja sitten juoksin autolleni.Mieheni katsoi minua vihaisena.
-Mä näin kaiken...Hän karjui ja nai minua samalla.
-Lopeta,Reijo!!!Kiljuin.Hän vain voihki ja puristeli liian kovaa rintojani.Samalla hän tunki väkisin kalunsa suuhuni ja nai minua suuhun.

LOPPU!

3

8705

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mä vaan

      aika sekava, ei mitää järkee

    • Aikuinen

      lapsellista paskaa!!!

    • onpas

      et muuta keksiny

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1339
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1246
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      96
      977
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      833
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      733
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      609
    7. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      538
    8. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      520
    9. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      498
    10. Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla

      Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu
      Ikävä
      33
      475
    Aihe