Oma pomo

ihminen

Kello löi neljä ja päivä alkoi käydä tylsää tylsemmäksi. Selasin paperipinoja,joista osa lensi roskiin ja haukottelin silloin tällöin. Perjantaisin minulla oli yleensä lyhyt päivä,mutta tänään ylitöitä. Suurin osa muista työntekijöistä olivat jo päässeet kotiin. Tiputin yhden paperin lattialle tietokonepöytäni alle.Kyykistyin keräämään sitä. Joku astui työhuoneeseeni ja vihelteli lattiamopin pyyhkivän lattiaa.Nousin ylös ja siistin ryppyisen jakkuhameeni. Jasper,firman uusi osastosiivooja,hymyili minulla ja oli jo kääntymässä takaisin käytävälle.
-Siivoa vaan. Naurahdin ja istahdin tuolilleni.
-Ääh..en jaksa.Juttelen mielummin toimistotädin kanssa.Jasper totesi. Minua alkoi naurattaa kauheasti Jasperin valitsemat sanat "toimistotäti".
-Voinko mä auttaa?Jasper kysyi,kun tiputtelin kynääni jatkuvasti lattialle.Nyökkäsin hajamielisesti.Jasper tuli seisomaan eteeni.Hän avasi vetoketjuaan.Housuista pullotti kivikova kalu,joka hakeutui suuhuni. Otin Jasperin munan suuhun ja imin sitä.Nuolin hänen kiveksiään ja annoin Jasperin laueta suuhuni. En ollut osannut odottaa mitään tälläistä,mutta minua kiihotti tosi paljon. Jasper nosti hamettani lanteilleni ja levitti haarani. Hän riisui stringini pois ja nuoli märkää pilluani pitkin vedoin. Samalla kun hän kieritti kieltänsä reiässäni,hän kosketteli klitoristani,joka värisi kiimaantuneena. Jasper lopetti nuolemisen ja asetti minut kyykkyasentoon.
-Annatko luvan?Jasper kysyi herrasmiehenä.
-Totta kai... Nyökkäsin seksikkäästi ja Jasper rupesi rynkyttämään minua takaapäin.Samalla hän piti kiinni pakaroistani.Hytkyin eteenpäin. Käännyin ja levitin haarani melkein spagaattiin.Jasper tuli kovaa syvälle sisälleni ja riisui samalla paitaani.Kun hän näki melko suuret rintani,hän nuoli niitä.
-Multa laukee kohta...Jasper huohotti.
-Laukee vaan...Jasper asetti munansa huulilleni.Nuolin hänen spermojaan huulteni ympäriltä ja hänen penikseltään. Naimme pitkään työhuoneeni lattialla,kun kello löi kuusi. Lattialla oli aika lailla spermaa.
-Nyt mun ehkä olis aika siivota.Jasper hymyili,kun hän oli pukenut vaatteet ylleen.Nyökkäsin ja annoin Jasperin vielä liikuttaa kättään haarojeni välissä.
-Tää ei tuu enään koskaan toistumaan.Jasper selvensi.
-Ei,ei.Mullakin on mies ja perhe.Sanoin.
-Mutta...ime mun lekaa vielä vähäsen.Jasper rukoili. Huokaisin ja tungin hänen 20senttisen munan suuhuni.Imin sitä vain hetken,ja sitten juoksin autolleni.Mieheni katsoi minua vihaisena.
-Mä näin kaiken...Hän karjui ja nai minua samalla.
-Lopeta,Reijo!!!Kiljuin.Hän vain voihki ja puristeli liian kovaa rintojani.Samalla hän tunki väkisin kalunsa suuhuni ja nai minua suuhun.

LOPPU!

3

8588

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mä vaan

      aika sekava, ei mitää järkee

    • Aikuinen

      lapsellista paskaa!!!

    • onpas

      et muuta keksiny

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      285
      7896
    2. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

      Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
      Maailman menoa
      171
      4168
    3. Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?

      Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas
      Maailman menoa
      164
      2434
    4. Olen väsynyt tähän

      En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy
      Ikävä
      27
      2143
    5. Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD

      Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 17
      Maailman menoa
      80
      2051
    6. Olenko mies sinun mielestä outo?

      Saat vastata rehellisesti.
      Ikävä
      47
      1590
    7. Millasia unelmia sulla on?

      onko unelmia...?
      Ikävä
      48
      1557
    8. Maailman laiskin eläin: persu

      Persu ei ole eläessään laittanut rikkaa ristiin itsensä elättämiseen. Luonnossa tuollainen ei olisi mahdollista, mutta s
      Maailman menoa
      7
      1466
    9. Minneapolisin tapauksesta hyvä video

      Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh
      Maailman menoa
      342
      1274
    10. Miten usein toivot

      Tai olet toivonut että olisimme lähekkäin vai toivotko ollenkaan?
      Ikävä
      163
      1210
    Aihe