Erkki vai Tarja

Sviitti 17 000 euroa yö
491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä Tyhmä-kansa maksaa....
Pääasia että demari kuitenkin.

Äänestä
  • Asuuko Stubb ja Katainen matkoillaan halvassa matkustajakodissa?
    Vastaus:Kyllä asuvat!

    Äänestä

  • Pressa on pressa kirjoitti:

    Asuuko Stubb ja Katainen matkoillaan halvassa matkustajakodissa?
    Vastaus:Kyllä asuvat!

    17.000 euroa .... Herätys!
    Työväen persitentti!?

    Äänestä

  • 18+11 kirjoitti:

    17.000 euroa .... Herätys!
    Työväen persitentti!?

    täällä Köpis

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Arvaa ! kirjoitti:

Sviitti 17 000 euroa yö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu