Siis otanko rokotteen vaikko en?!
USA:ssa näyttää olevan keskustelua, pahoista sivuoireista ja mahdollisesta neurologisesta komplikaatiosta jos rokotteen ottaa. Rokotteessa on ilmeisesti myös elohopeaa, joka ei tunnetusti ainakaan ole terveellistä.
http://www.youtube.com/watch?v=lxKQlYkf6a0
http://www.youtube.com/watch?v=B4SmFxyust0
H1N1 rokote on VAARALLINEN?
7
305
Vastaukset
- Uskaltaako...
tuota ottaa...taitaa olla paras sairastaa tauti ilman rokotetta...lapsista olen kuitenkin huolissaan...itse voisin olla ilmankin...
- TT-H
valmiste mikä on jenkeissä tai oli....
- Hessa333
http://www.youtube.com/watch?v=oGT0r-udstQ
Onko tuo rokotteen antaminen nimenomaan jonkinlainen salajuoni? Onko siis luotu "pandemia", jotta saataisiin ihmiset rokotusjonoihin sitten saadaan ujutettua ihmisten kroppaan ties mitä myrkkyjä / aikapommeja?!
Olisiko kenties ottaa 10% kaikista suomeen saapuneista rokotteista tutkittavaksi pistokokein ja pitäisikö selvittää mitä noissa rokotteissa ihan "oikeesti" on?
Alkaa epäilyttämään päivä päivältä enemmän ja enemmän...
Jessus miten tästä on voinut kehkeytyä tälläinen soppa! Onko siis Sika, jonkun laboratorion tuotos?- 9999999999999999
jos otat rokotteen.
Kaikki hoitajat on pian emakkoja! 9999999999999999 kirjoitti:
jos otat rokotteen.
Kaikki hoitajat on pian emakkoja!Itse en ota, sen jälkeen kun kuulin, että yhdysvallat ANTAVAT niitä afrikkaan. Itsellä ainakin siinä vaiheessa alkoi kellot soimaan. Koska Yhdysvallat olisi jotain köyhille maille antanut noin näkyvästi.
Mahtaako olla pelkää testailua viattomilla. Suomi vieläpä maksoi rokotteista joilla ei ole mitään takuita.
Sem että jostakin keskustellaan USA:ssa, ei ole todiste mistään lääketieteeseen perustuvasta. Epäileviä kehottaisin kysymään omalääkäriltään, joka tietää myös henkilön mahdolliset allergiat ja tautiin vaikuttavat muut sairaudet. Youtube ja Internetin keskustelupalstat eivät ole riittäviä neuvontapisteitä henkilökohtaiseen terveyteen liittyvissä asioissa.
Missään tapauksessa asia ei ole vielä ajankohtainen; toistaiseksi rokotuksia annetaan hoitohenkilökunnalle ja sitten riskiryhmille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7202920Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3602590Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o452348Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä272332Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581898Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu181429Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise121422- 721353
- 561289
Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?141271