Tulin katselemaan

HeinolaBoy

ensi kauden vastustajia. Mahtaako HeKi pärjätä Suomi-sarjassa?

7

674

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tervetuloa SaPKo!

      SaPKo on varannut Suomi-sarja paikan ensi kaudeksi. HeKi olisi liian ylivoimainen. Nyt kun SaPKo tulee niin sen päihitämme kyllä.

    • keeko53

      Suomi sarjassa tällä kaudella on tuo Titaanit Kotkasta ja eipä se ole niin ylivoimainen ollut kuin luulis eli Titaanit saanut pataan montakin kertaa jo ..
      Ja riippuu mihin lohkoon joutuu kun lohkojako menee joka vuosi uusiksi..Notta voipi olla että tiukoille menee..ei tää Suomi-sarja mitenkään helppo ole..
      Ainoa mikä tässä kiinnittää huomiota peleissä on siistimpi ja pelaavampi pelityyli..ei roikuta jne,,eikä taklauksia anneta verenmaku suussa..Ja esim Provoossa ion halvat kahvit ja munkit.Ja hyvät..
      tervetuloa vaikka täällä käymään sit jos näin käy että Heki putoo..

      • Koettakaa kestää

        Onhan se ikävä matkustaa vieras peleihin keskelle ei mitään Savolinnaan, joka on perakamarinpoikia täynnä SavoRULESin johdolla.


      • mike9999

        EI IHME JOS MUUTAMA HÄVIÖ TULEE ALKUKAUDESTA KUN TREENEISSÄ EI KUN 10 UKKOA...KARSINNOISSA UKOT KUNNOSSA NIIN MUILLA JENGEILLÄ TUSKIN PALJO SANOTTAVAA.


      • mike9999
        mike9999 kirjoitti:

        EI IHME JOS MUUTAMA HÄVIÖ TULEE ALKUKAUDESTA KUN TREENEISSÄ EI KUN 10 UKKOA...KARSINNOISSA UKOT KUNNOSSA NIIN MUILLA JENGEILLÄ TUSKIN PALJO SANOTTAVAA.

        hienoa hc anaali kerava!! saitte ostettua oikeat tunarit peliin!! jumalauta mitä kotiinpäin vetoa!!! titaaneilta hylätiin KAKSI TÄYSIN SELVÄÄ MAAALIA!!!!! BETONI-SAAPPAAT JALKAAN JA JÄÄN ALLE TOLLASET PERSEREIJÄT!!!!!


    • eljp

      mitenkäs on kooveen laita ? tais hävitä vaan HC eaglesille yhen pelin mut tän viimesimmän voitti (?)

    • No Oli Vastassa Ketä Vaan Ni Ketterä Omistaa.. ;O

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2385
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1367
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      69
      1130
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1097
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      77
      803
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      780
    7. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      82
      660
    8. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      658
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      23
      615
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      27
      581
    Aihe