http://www.ktl.fi/portal/suomi/terveyden_ammattilaisille/rokottaminen/pandemiarokotukset/pandemiarokotusten_turvallisuus/
tämä käy linkin sisältämästä selosteesta ilmi. Varmistakaa että rokote on sekoitus kahdesta pullosta.
Ettei tule ihmillistä erehdystä.
tämä käy linkin sisältämästä selosteesta ilmi. Varmistakaa että rokote on sekoitus kahdesta pullosta.
Ettei tule ihmillistä erehdystä.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ei siinä ollut mitään kuolemanriskistä!
Ei kai nyt sellaista paljasteta, jos on tarkoitus vahingoittaa mahdollisimman montaa.
Ettekö te pöntöt näe. Kiitos siitä linkistä, koska siinä oli paljon hyvää ja asiallista tietoa. Muna-allerginen lapseni on saanut kaikki rokotukset eikä ole koskaan tullut mitään reaktioita. Silakastakin saa enemmän elohopeaa kuin näistä rokotteista otti niitä miten paljon tahansa.
Ei viranomaisten tarvi ihmisiä vahingoittaa, kun he tekevät sen itse, tupakoimalla, ryyppäämällä, syömällä epäterveellisesti ja lihottamalla itsensä. Kansanterveys kohenisi 90 % jos ihmiset eläisivät suositusten mukaisesti.
"Ilman adjuvanttia olevaa rokotetta saaneet eläimet ja pelkkää adjuvanttia
saaneet kontrolliryhmän eläimet kuolivat tai lopetettiin kolme tai neljä päivää altistumisen jälkeen,
sillä ne olivat kuolemaisillaan"
eli rokotteesta ei parane unohtaa molempia ainesosia, jotka ovat eri pullossa, muuten seuraa kuolemax.
Et sitten tajunnut hölkäsen pöläystä, mistä tutkimuksessa oli kyse ja mitä tapahtui. Koska nyt todistetusti sinun kapasiteettisi ei riitä tällaisiin askareihin, suosittelen sinulle pitäytymistä sarjakuvatyyppisten julkaisujen piirissä. Hyvä motto sinulle tulavaisuutta silmällä pitäen: "Kyllä tyhmä saa olla, mutta ei ole mikään pakko julistaa sitä yleisillä foorumeilla".
ja kaikilla oli jokin perussairaus. Unkarissa kuollut rokotteeseen sydämen vajaatoiminnasta kärsivä henkilö.
Ei hyvältä kuulosta.
Ruotsalaiset epäilevät että rokote on liian vahva.
Tiedot löysin linkeistä lehtiin Antti Heikkilän sivuilta. Tiedot olivat muistaaksen Aftonbladetissa ja
magyar....en muista.
Tarkoitit ehkä tätä:
http://www.aftonbladet.se/nyheter/article6026728.ab
Ruotsinkielentaitoiset voivat sitten kertoa sinulle, menikö otsikointisi ihan oikein.
"Fem har dött efter vaccination...Inget pekar på att det finns ett samband, säger Jan Liliemark, på Läkemedelsverket...De har avlidit mellan 12 timmar och fyra dygn efter att de fick en dos pandemrix insprutat i en muskel."
Yksi menehtyneistä oli 90-vuotias. joka kuoli muutama päivä rokotuksesta, toisella 74-vuotiaalla oli sydän- ja verisuonitauti, kuoli neljä vuorokautta rokotuksesta. Kolmas, 50 vuotias mies kuoli 12 tuntia rokotuksesta. Hänellä oli vaikea sydäntauti ja useita sydäninfarkteja. Myös vaikeaa lihassairautta sairastanut nainen menehtyi kaksi päivää rokotuksesta.
http://www.dn.se/nyheter/sverige/90-aring-avled-efter-vaccinering-1.981600
Suomessa kuolee vuosittain n. 50 000 ihmistä. Ihan ilman sikainfluenssaa tai rokotettakin. Tasaisesti jakautuneena siis n. 140 joka vuorokausi. Lisäksi on todennäköistä, että kuolleisuus keskittyy huonokuntoisiin ja vanhusväestöön. Siksi ei ole kovin merkillistä, että joku tällainen menehtyy myös niinä päivinä, kun saa sikainfluenssarokotteen.
ei tuo 25 vuotias nainen kuollut sikainfluenssaan sillä tauti oli jo menossa ohi, vaan hän kuoli
perussairautensa PAHENEMISEEN.
Tosin uutisointi kuolemasta oli melkoista pelon lietsontaa,mutta kun tarkasti lukee tekstin
kyse ei ollut sikainfluenssaan kuolemisesta.
Meille on toitotettu että tauti on ihan tavallinen terveillä ihmisillä, siksi ihmettelenkin
MIKSI SITÄ VASTAAN ROKOITETAAN muut kuin normaalit riskiryhmät jotka muutoinkin saavat flunssarokotuksen??
Googlaahan muiden, epidemiassa pitemmällä olevien maiden kokemuksia siitä, mitä eroja on ja miten se näkyy paitsi kuolleisuustilastoissa, myös sairaaloiden teho-osastoilla ja vuodeosastoilla.
on kuollut jo ainakin 100 000, eikä siitäkään tiedoitusvälineet ole viitsineet kertoa. Mitäpä turhista höpisemään.
Tuhannet ovat joutuneet avaruusolioiden kidnappaamiksi, eikä valtiovalta tee yhtään mitään. Ja täällä joutuu vain kyyhöttämään foliohattu päässä, ettei alienit pääse tutkaamaan ajatuksiani.