oliskohan

mitään hyvää että sellaiset henkilöt jotka kiroaa ym. kuorma/rekka autot niin järjestettäisiin liukkaankelin radalle sellainen tapahtuma että voisi mennä esim. nupin kyytiin ja sitten kun se lähtis liukastelemaan niin sais vähän kokea kuinka isoauto käytäytyy liukkaalla
1123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

iso auto on noin vaarallinen ja mahdoton hallita liukkaalla, niin kuljetukset rautateille ja/tai laivoihin. Miksi muuten niin monet rekat ovat kaatuneet rampeilla kuivalla kelillä ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tässä kirjoitti:

mitään hyvää että sellaiset henkilöt jotka kiroaa ym. kuorma/rekka autot niin järjestettäisiin liukkaankelin radalle sellainen tapahtuma että voisi mennä esim. nupin kyytiin ja sitten kun se lähtis liukastelemaan niin sais vähän kokea kuinka isoauto käytäytyy liukkaalla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu