mikä syydeemi tuolla fiksuhuudossa oikein on, kun huudetaan eli korotetaan tuotetta sentillä ja aina joku kerkee ja niin pitääkin, mutta kysymys kuuluu, mistä näkee sen milloin kyseisen tuotteen lopullinen huutoaika loppuu???
ymmärrän sen kaksiminuuttisen/minuuttisen/30 sek. vai huudanko kaikki rahani saamatta mitään... jos joku kiltti voisi valaista tässä asiassa, kiitos :)
Fiksuhuudosta...
4
464
Vastaukset
- reiluboy
no jos se on 2min ja huudat sitä, se 2min timeri alkaa alusta ja jos 2min aikana ei tuu sitä toista huutoo ni sä voitat. jos joku huutaa siin välissä niin se 2min alkaa taas alusta ja odotetaa... rince repeat... ei se huuto aika lopu koskaan jos aina tulee uusii huutoja...
mut ei kande käyttää fiksuhuutoo, niillä maksat vaa hemskutisti rahaa et voitat tuotteen, käytä reiluhuuto.fi siellä maksat vaa kerran ku ostat huutoja ja jos voitat ni voitat kunnolla! puhdasta rahaa, nimimerkillä onnellinen useamman tuotteen voittanut. - joku voittaa
huudat ja voitat ja maksat. Tavaraa et saa kuitenkaan, lupauksia viiden viikon toimitusajasta, jonka umpeuduttua eivät muista enää koko asiaa.
Älä tuhlaa sinne rahojasi!
Hae googlella senttihuutokaupat sama toimintaperiaate on kaikissa, paitsi ihan kaikissa ei ole huutoautomaattia, joka säästää huutoja, koska et käsivaralla näppäile turhia huutoja.
Moneybidderissä saat 10 ilmaista huutoa kun registeröidyt ja kirjoitat bonuskoodiin HISSUNKISSUN. Sillä voit kokeilla huutamista ilmaiseksi ennen 4.11.09. jos huutelet fiksussa rahoitat vaan omistajien Bangokin taloja,"voittojen" saaminen tosi vaikeeta vaikka
ikäänkuin oli voittanu.mullakin on monta saamatta jotka "voitin"alkukesästä.viesteihin ei vastata tai tulee vakio vastaus,ilmoitamme kun toimituspäivä tiedossa.
jos sentti huutelut kiinnostaa niin onhan noita muita jossa hommat toimii,voitot on kotona muutamassa päivässä.- sama porukka vie
voit voittaa kohteen eli jos joudut jonkun kantavoittajan kanssa samaan kohteeseen huutamaan et voita varmasti ennen kuin olet maksanut ainakin 2 kertaan tuotteen hinnan huutoina..
Koska joka huutokaupassa nykyään on noin 20 hengen porukka joka voittaa suurimman osan ja heillä on huutoja lähes rajattomasti kuten yksi sanoi voidaan laitaa kohteeseen automatti ja siihen tuhat huutoa kyllä useimmiten voitto tulee..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 561242
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.951230Tämän päivän puukotusuutinen
Epäillyn tuntomerkit? Nisti vai matu? Laittaisin betsit jälkimmäiselle.171060- 18935
Olisin valmis salaisiin tapaamisiin
Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet45823Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta
Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne114804- 15747
Olisit voinut olla...
....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n64742- 38629
YT skoda Transtech
Noin 200 saa potkut. Saksikäsipetturi ajoi suomen konkkaan ja tarkkikselle. Totaalinen Petosjytky..72623