Olen jo monta kuukautta kärsinyt pahasta olosta, oksennus ei tule kuitenkaan. Paska on välillä kova, välillä löysää. Suussa maistuu koko ajan raudalta ja olen ylettömän väsynyt.
Onko kenelläkään mitään arviota mikä voisi olla vikana?
Raudan maku, oksettaa ja väsyttää
eijasin
4
395
Vastaukset
- ....
Muutama vaihtoehto:
- Hypoglecemia, yleistä jos liikaa välttää sokeripitoista ravintoa.
- Hampaat kannattaa tarkistuttaa, saattaa olla kytevä ientulehdus tai irrallaan oleva paikka.
- ...tai sitten olet mahdollisesti raskaana. - TROLOLOLOLOLOLO
raskaana ihanaa
- mummeli
Mistä mahtaa johtua raudan ja hammaspaikkauksessa käytettävien aineiden maku suusa`. Ei reikiä!
- vanha nainen
kuiva suu aiheuttaa metallinmakua, jos vaikka puhuu paljon se haittaa jo nuorempana..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1491461
- 104911
- 75723
- 51625
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15563ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40504Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153461Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..37453- 26409
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;185402