...ja laskee kun lehmänhäntä....
Kenttäsihteerin anti: 6,1 %
Vouh,vouh
15175
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
mahoja hovisyöttiläitä Soini kaveripiiristään palkkaa, sitä alemmas peruSS kannatus putoaa. Miksihän peruSS kenttä hyväksyy mukisematta tämän täydellisen kusetuksen?
että persuilla ei ole mitään muuta kuin soini jonka varassa koko näkyminen ja vaikuttaminen taphtuu. Maakunnissa ei osata valtuustoissakaan tehdä mitään omin ehdoin, eikä edes helsingin valtuutetut saa mitään aikaiseksi. Soini on yksinvaltias ja ainut hegemonia, eikä se pitkälle tule kantamaan.
varottivat jo vuosia sitten tästä yksinvaltaan ja diktatuuriin perustuvasta peruSS-systeemistä, heitä ei uskottu. Tuhon tiellä on kuljettu silmät ummessa ja luottaen, että kyllä Soini punamedian massiivisella tuella homman hoitaa. peruSS:n kaltaista yhden miehen gangsterityyliin hallitsemaa eduskuntapuoluetta Suomessa ei ole ennen ollut. Jos punahomeen valtaama peruSS nyt puretaan ja sen tilalle rakennetaan jotain uutta, uuden puolueen merkeissä, se on koko Suomelle parasta. -Mitä tuota soinin valhekuplaa enää hyysäämään?
et älykkäimmät lähtivät ja veivät kaikki ideat ?
Osaako toi Soini yksinään yhtikäs mittää?
Juhlan kunniaks korkkasin konun jsa joo,vieraan kans sillasi tiätsääää ???
Mä oon kyl nii kännis,ja naisen nänninpää suus et otta arvaa mitä nuolasen seuraavaks?.
syndrooma aiheutti sen että Soini hylkäs ne joita apuun haki, mutta pettyi kun ei saanutkaan ohjailla omanpäänsä mukaan.
Osaatko kertoa,vai onko se salaisuus????
sillä onhan tuo yleisesti tiedossa että vaihtoivat ryhmään jossa vastuu ja äänestäjien kunnioitus, otetaan vakavasti.
Porvoosta kerrotaan että se oli tuo Vanhas-lautakasa.Pitääkö paikkaansa???
Mitähän nyt Soinille eteen kun punamedia munasi mallikkaasti?
sen jo viimekesänä: perusperse ratkeaa!
http://pekkasivonen.blogit.uusisuomi.fi/2009/08/27/soini-menettaa-rasistikortin-ja-kannatuksen/
tässä on tulevaisuus:
http://www.youtube.com/watch?v=zrxfuSOcn1Y&feature=related
tullaan likvidoimaan ajastaan. Natzi saasta ei tule toistumaan koskaan.
persuissa? Aatun opiellako Vesku kenttää evästää? peruSS:hän on nykyisin punikkipuolue. Eikö Vesku ole huomannut, mitä kello on soinisteissa lyönyt?
Pietun jutuista ei kannata välittää.
Alkoholisoitunut perhe- ja veropinnari.
Molotovin-Ribbentropin sopimuksen pohjalta uutta peruSSkastijakoa..
Oulun puoluekokouksessa: "Minä en tarvitse ketään! Minä hoidan kaiken yksin!"
Harvoin näkee niin umpihumalaista miestä, kuin Soini oli Oulussa. Ihmeesti se mies kestää viinaa!?