kolmosten tai kaksosten vanhempia?

onko teillä kaksoset tai kolmoset? meillä on kolmospojat tässä kuussa täyttävät 3kk meillä on siis 9lasta vanhin on 10v olisi kiva vaihtaa ajatuksia täällä:)
1137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onnea vaan triplasti. Itellä tuplat 6v. ja alkoi oma elämä tuntua kovin ruususelta tuohon sinun katraaseen verrattuna ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


triplamamma kirjoitti:

onko teillä kaksoset tai kolmoset? meillä on kolmospojat tässä kuussa täyttävät 3kk meillä on siis 9lasta vanhin on 10v olisi kiva vaihtaa ajatuksia täällä:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu