Tietääkö kukaan hyvää ilmaista vihjesivua, josta saisi asiallisia ja hyviä vihjeitä jalkapallovedonlyöntiin? Paino sanoilla "asiallisia ja hyviä", suomeksi tai englanniksi. Iltasanomien Ediä oon seurannut nyt. Hakusanalla vedonlyönti blogi googlesta tulee aika kirjava joukko sivuja, suosikkeja kehiin!
Ilmaisia vihjeitä?
10
867
Vastaukset
- OsOk
vaikka VetoVeljet? http://www.vetoveljet.com vihjeitä perusteluineen ja seurantoineen eli näet myös miten ovat pärjänneet pitkällä aika välillä - ainakin tällä hetkellä vielä voitollinen yli 2000 vedon seuranta
- Liivings_11
Noilla tarkat seurannat ja vihjeet isoihin sarjoihin luotettaville välittäjille, joilla on korkeat maksimipanokset: http://www.valuepunter.com/
- Kari85
No tuo iltalehden edun blogi on itelläkin käytössä jaliksen suhtee, http://www.nettiveikkaus.com/vedonlyonti-uutiset/ tuo ja sitten http://www.veikkaus.fi jäkiksen suhteen, mutta itekkin kyllä kaipaisin hyviä valioliiga/suomenliiga vinkkejä.
- Panama Findus
Tuossa aiemmin mainitut vihjesivustot on kyllä ihan hyviä ja lisäksi kannattaa seurata alan foorumeita, niin äkkiä sitä oppii huomaamaan ketkä osaa asiansa ja ketkä ei sit niin hyvin. Omasta mielestäni vihjeistä ei kannata maksaa..
- parhaatvedot
http://parhaatvedot.nettisivu.org/
Sivusto vasta aluillaan, mutta tulosta koitetaan tehdä.
Jos jostain kohteesta on esim. kysyttävää, niin vastaan ehdottomasti jos vain kerkiän(vaikka vieraskirjaan kommentteja tai kysymyksiä). Paljon tulee seurattua eri sarjoja, mutta itsellä kovat kriteerit kohteista jotka vihjeisiin asti pääsevät.
Ideoita otataan myös vastaan. - Häpoylä
parhaatvedot kirjoitti:
http://parhaatvedot.nettisivu.org/
Sivusto vasta aluillaan, mutta tulosta koitetaan tehdä.
Jos jostain kohteesta on esim. kysyttävää, niin vastaan ehdottomasti jos vain kerkiän(vaikka vieraskirjaan kommentteja tai kysymyksiä). Paljon tulee seurattua eri sarjoja, mutta itsellä kovat kriteerit kohteista jotka vihjeisiin asti pääsevät.
Ideoita otataan myös vastaan.Oma suosikkini http://www.munkosports.webs.com
- Juro
Häpoylä kirjoitti:
Oma suosikkini http://www.munkosports.webs.com
Tuolla on kattavasti myös sivulinkkejä mm. euroopan jalkapallosivuille
http://bettingwise.blogspot.com/ - pallopäässä
Juro kirjoitti:
Tuolla on kattavasti myös sivulinkkejä mm. euroopan jalkapallosivuille
http://bettingwise.blogspot.com/Tuolla on osunut tosi hyvin viime aikoina
- kuk-luuh
www.jalbet.com
Tuolla on ihan hyviä analyysejä. - Eskopari
www.punteracademy.com sivuilta löytyy keskustelupalsta, jossa ylläpitäjät vihjaavat jalkapallo ja jääkiekko kohteita. Seuranta on myös esillä, josta näkee että vihjeitä kannattaa pelata.
Tsekkaamisen arvoinen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M677303Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1264021Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v463906Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn553497Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art1423245HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen572652Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e602458Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka362262KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2482094Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu101931