Ensimmäinen vtuilee ja polkee kaikkia , joita luulee itsestään haaveilevan.
Toinen luulee olevansa kaiken tapahtuneen keskipiste. Hän on ollut yhtäaikaa kaikkialla, kuin joulupukki
Toinen luulee olevansa kaiken tapahtuneen keskipiste. Hän on ollut yhtäaikaa kaikkialla, kuin joulupukki
Vastaukset 11
Vanhimmat
kuka se 5 tähden ihme on.. Niin päästään jännityksestä.
eli pika vilkaisu näihin palstoihin, tuo esiin noi kaksi (ehkä 1 ) tyyppiä. Mutta kyllä kai ne esiintyis sosiaaliturva tunnuksillansa, jos paljastua haluaisivat.
ihan varma siitä et olis kyseessä edes yks tietty henkilö? Täällä nimittäin esiintyy sellaista kuin palstahäriköintiä.. Eli esiinnytään toisena henkilönä.. Ja toisaalta, aika paljon on 5-tähtisiä nimiä Suomessa et aika vaikea on tuon perusteella sanoa yhtään mitään.
taitaa olla muotia, että joku kirjoittelee niin, että näyttäisi kuin kaksi henkilöä kirjoittelisi keskenään. Täytyy tosiaan joillain viirata ja ihan reippaasti, vaikka antavat ymmärtää, että se halko olisikin toisen silmässä.
niitäkin jotka kirjoittelee ihan vilpittömällä mielellä. Minusta vain tuntuu siltä et ne fiksut kirjoittelijat ovat vähentyneet juuri tuon palstapelleilyn takia. Vaikea siinä on ottaa tosissaan kenenkään juttuja jos liian monta pelleilijää pyörii sivuilla.
*****TÄHDEN TEE.
******tähden aa ja ******tähden hoo.
oikea paikka sun kohdallas.
Missä sun äitis viihtyi pisimpään?
mun äitini ei ole ollut millään osastolla>ei edes hoitajana.
viiden tähden ihme -bändin kosketinsoittaja on mun pikkuserkku :DDDDD