Näytit hyvältä tänään _taas_

olet kaunis!
51036
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

eilen kun nähtiin. Tuttu pilke silmäkulmassa;)

Äänestä

en eläissäni ole nähnyt yhtä jumalaisen komeaa miestä
ei pysty pitään silmiään irti

Äänestä

Aamulla töihin ajaessani päätin että nyt loppui välttely ja aion olla sulle ihan normi, mutta kun näin sut en voinutkaan muuta kuin nieleskellä niin söpöläisen ihanan komea olit ja oli pakko kääntää katse pois.
Raastavaa.... sun silmät ne siniset vaan seuraa mua uniinkin asti....

Äänestä

johtuu siitä, et olen hyvä koristemaalaan.

Äänestä

Nätisti sanottu. Olen huomannut välillämme jotain, sun seurassa on ainakin kiva olla. Mites tästä eteenpäin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kukakukinon? kirjoitti:

olet kaunis!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu