siis pienen laskutoimituksen jälkeen nyt 18 vuotta elämästani. Heti kun peli alko toimimaan. Joka päivä väh kaks kertaa ja keskimäärin kolme min per kerta. Eli yhteensä 39420min. Ja varmaan minimi tulos. En jaksa laskea montako vuorokautta se tekee mutta voi helvetti. No en ole koukussa tupakkaan mutta tumputtamiseen kyllä et kai tää terveellisempi elämän tapa on:)
Olen runkannut
Hanskaan hakkaaja
6990
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kolmen minuutin muna?
On paree, että pysytkin runkkarina, eihän susta ole naisia tyydyttämään.
parempi on että annat itsellesi handikäppiä!
Ookko sääkin turuust, niinku noi Kulin veljekset?
Vaikuttaa vähän siltä, että oot kuunnellu liikaa mattii ja teppoo,,,
Tuskin sulla vois paremmmin mennä, eli jatkakaa olkaa hyvät...
myös naimisissa mutta silti hakkaan hanskaan vaikka kuinka harrastamme seksiä:) Ikuinen runkkari olen juu. Sen myönnän:)
edes yhtään hävetä ?
Sitä vartenko sun vanhenpas teki sut, että jätkä vaan runkkais joka päivä?
No, ei sulla varmaan ole edes työpaikkaa?
Vain kolme minuuttia muijas kanssa,,,sääli häntä vähän!
Ajattele nyt vähän toistakin ja lopeta vatkaus suupielet vaahdossa.
en oo alottaja, mut runkaan itekki melkein joka päivä, ysiveenä alotin ja nyt kuuskakkosena jatkan, en oo kaivannu naista sotkemaan kyrpääni, miesten kanssa touhunnu siitäkin edestä...ja takaa myös..kukaan muu ei tiedä mikä tuntuu kyrvästä parhaimmalta ku oma käsi, parhaimmat nautinnot saa ku antaa käsillään kunnon hoidon kyrvälleen, usein meneekin useita tunteja kalleintaan hoidellessa, jokainen on oman rautansa takoja, hehkutti missä hiilloksessa sen sitten tahansa
sä ootkin vähän eri asia, sulla menee normisessioon useita tunteja mutta tolla yhellä vain kolme minuuttia.
Aika hätäinen Jaakko, mulla pelkkä pieru on parhaimmillaan/pahimmillaan yli puolen minuutin, pystyn jopa soittamaan alkeellisia säveliä, harvalla on sellaista soitinta, jossa on mukana myös haju.
Olen hanuristi parhain
Runkkaan keskimäärin joka päivä, vaikka olen naimisissakin saa seksiä. Nähtävästi seksiä joka toinen päivä ei riitä ja joskus saatan runkata siltikin ihan muuten vaan. Runkkaus on ihan kivaa ja harmitonta toimintaa. Tänään taidan pamputtaa vaimoani todella rajusti ja säästelen energiaa vähän siihen.
Niin ja vaimonikin rukkaan minua kuukautistensa aikana, ainakin kerran. Hänkin tykkää siitä :) Oi oi kun kivaa olla terve ja viriili mies jolla on hot vaimo.