Onko teillä muilla tullut valkovuoto klimppejä? Mistäköhän johtuu?
Minulla tullut noita jo rv5 saakka.. Nyt menossa rv 7.
Juoksevaa valkovuotoa minulla ei tulee lainkaan, ainoastaan kunnon sitkeitä klimppejä..
Valkovuoto klöntit?
3
3366
Vastaukset
- Klöntti
Jos tarkoitat valkovuodolla sitä valkoista vuotoa jossa on klimppejä, sinulla saattaa olla tulehdus. Mutta jos puhut siitä kirkkaasta vuodosta ja siinä olevista venyvistä ym klimpeistä - kai se on ihan normaalia. Minullakin niitä tuli aina kuukautuskierron puolessa välissä niinkuin munasolun irtoamisen aikaan... Siis vaikka olen raskaana. Loppuvaiheessa edellisessä raskaudessa niissä oli veriviirujakin. Eikä aiheuttanut minun kohdalla ainakaan toimenpiteitä.
- alkper.
Siis minulla ei ole lainkaan sitä vuotoa.. Tulee ainoastaan niitä klimppejä. Huomaan ne tosin vain kun syvältä pyyhin vessassa käynnin yhteydessä.
- -.-.-.-
alkper. kirjoitti:
Siis minulla ei ole lainkaan sitä vuotoa.. Tulee ainoastaan niitä klimppejä. Huomaan ne tosin vain kun syvältä pyyhin vessassa käynnin yhteydessä.
mulla on kyllä kumpaakin.. olen miettinyt kans samaa, mutta kunhan ne ei ole ruskeita tai verisiä niin kaikki on hyvin! Ainakin neuvolassa sain sellaisen käsityksen.. Olen kyllä itsekin niitä miettinyt..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po2137506- 582943
- 1932357
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101773Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1711728Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke201406- 751261
Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,381173Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä271165Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty501029